Lu

Jaký lék podobný antidepresivům lze bez receptu zakoupit v lékárně?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Takové léky není dobré užívat bez doporučení, nejlepším antidepresivem je práce a zábava.

Další odpovědi
Terryle

Dá se koupit homeopatikum Sédatif PC. U homeopatik ale asi hodně jde o to, jak k nim přistupujete – pokud si předem jste jistá, že nepomůžou, tak pravděpodobně nepomůžou. Ale za pokus to stojí, krabička stojí snad 80 korun…

MacaM

S léky nemám zkušenost, na deprese doporučuji bylinný produkt české výroby OK Omega-3 Complete, který nyní v prosinci firma OKG přináší na trh jako úplnou novinku.
Kdo má potíže srdeční, cévní, s klouby, pletí, vlasy, vysokým LDL choletsrolem, trpí dlouhodobou únavou, užívá mnoho léků, je tento výrobek ideální. Neobsahuje žádnou chemii, nemá vedl. účinky…pomáhá ke zdraví i kráse.
K prodeji pouze od distributorů OKG:
maca.lvz@seznam.cz (www.okg-fit.cz/zdravis­laskou)

P.S. Podobné účinky má OK Gama+, kterou sama užívám, pomáhá mi při srdeční arytmii, posiluje nervovou soustavu, zbavila mne MS potíží a migrén!

Zdroj: http://www.okg-family.cz/faq/faq_­detail.php?id=29

bohunka1

Při depresi je nejlepší navštívit odborníka, nebo i obvodní lékař může předepsat léky na zklidnění. Nemusí se říci všechny problémy, jen třeba skleslost a podráždění. Není příjemné se chlubit depresí. V lékárně jen čaje. Nebo se prodává Guajacuran, na zklidnění.

Mili @

Na uklidnění jsou dobré i bylinky, šalvěj, třezalka nebo meduňka – ale nevím, zda to pomáhá i na depky…
jinak odkaz
http://www.an­tidepressantscom­parison.com
tam se dá údajně na téhle adrese koupit Lexapro…
ale není lepší nechat si napsat Deprex nebo něco podobného u psychiatra????

hanny 2

Dobrou zkušenost mám s přírodním produktem Life star od Starlife.Pomáhá navodit rovnováhu a pocit pohody v organismu,musí se ale užívat dlouhodobě.Není levný,ale doporučuji,pokud nechcete chodit k psychiatrovi a užívat nějakou chemii.