Avatar uživatele
Lu

Jaký lék podobný antidepresivům lze bez receptu zakoupit v lékárně?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 4857 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Takové léky není dobré užívat bez doporučení, nejlepším antidepresivem je práce a zábava.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Dá se koupit homeopatikum Sédatif PC. U homeopatik ale asi hodně jde o to, jak k nim přistupujete – pokud si předem jste jistá, že nepomůžou, tak pravděpodobně nepomůžou. Ale za pokus to stojí, krabička stojí snad 80 korun…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MacaM

S léky nemám zkušenost, na deprese doporučuji bylinný produkt české výroby OK Omega-3 Complete, který nyní v prosinci firma OKG přináší na trh jako úplnou novinku.
Kdo má potíže srdeční, cévní, s klouby, pletí, vlasy, vysokým LDL choletsrolem, trpí dlouhodobou únavou, užívá mnoho léků, je tento výrobek ideální. Neobsahuje žádnou chemii, nemá vedl. účinky…pomáhá ke zdraví i kráse.
K prodeji pouze od distributorů OKG:
maca.lvz@seznam.cz (www.okg-fit.cz/zdravis­laskou)

P.S. Podobné účinky má OK Gama+, kterou sama užívám, pomáhá mi při srdeční arytmii, posiluje nervovou soustavu, zbavila mne MS potíží a migrén!

Zdroj: http://www.okg-family.cz/faq/faq_­detail.php?id=29

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bohunka1

Při depresi je nejlepší navštívit odborníka, nebo i obvodní lékař může předepsat léky na zklidnění. Nemusí se říci všechny problémy, jen třeba skleslost a podráždění. Není příjemné se chlubit depresí. V lékárně jen čaje. Nebo se prodává Guajacuran, na zklidnění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mili @

Na uklidnění jsou dobré i bylinky, šalvěj, třezalka nebo meduňka – ale nevím, zda to pomáhá i na depky…
jinak odkaz
http://www.an­tidepressantscom­parison.com
tam se dá údajně na téhle adrese koupit Lexapro…
ale není lepší nechat si napsat Deprex nebo něco podobného u psychiatra????

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanny 2

Dobrou zkušenost mám s přírodním produktem Life star od Starlife.Pomáhá navodit rovnováhu a pocit pohody v organismu,musí se ale užívat dlouhodobě.Není levný,ale doporučuji,pokud nechcete chodit k psychiatrovi a užívat nějakou chemii.

před 4835 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek