Pokročilý

Jaký lak na nehtech se vám nejvíce líbí?

Vím, hloupá otázka, ale zajímalo by mě, která barva laku muže přitahuje, která se líbí mužům a naopak kterou mají rády ženy a o kterých si myslím, že jsou sexy :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mě se líbí nejvíce žádný

Další odpovědi:

Zlatý

Hlavně musí být pěkné ruce , pěkně upravené nehty a pak taky barva laku ladit s oblečením .
Já bych to tak jednoznačně neviděla.abych mohla říct..... ano líbí se mi rudá ...prosím ,ale na každém ne .

Sama používám laky s perletí , pokaždé jiný i podle nálady a oblečení.

Zlatý

Zásadně rudá s výrazným leskem nebo francouzská manikúra s bezbarvým lakem. Nejčastěji ale používám "bělící" lak, který umí jedním nátěrem odstranit případné barevné nerovnosti a vybělí konečky nehtů. Taková Francie jedním tahem. Občas používám velmi nenápadné tělové, ale hodně lesklé odstíny.

Zlatý

naprostý souhlas s Drapem, nejlepší je přirozenost, a tudíž žádnej. Když už máte pocit, že ho mít musíte (kvůli lámavosti nebo podobně), tak se myslím prodává i bezbarvej...
Kdybych si jó měl vybrat barvu, blondýnkám sekne tmavě modrá. Potvrzuje se tím komplementární kontrast ve výtvarných teoriích...

Zlatý

Střídám 2 odstíny z Avonu - Mambo,Coral reef - zářivá červená /ne perleť/ a Viva pink. Ty fakt miluju,i chlapi říkají,že jsou sexy /ty barvy/.

Bronzový

žádný nebo bezbarvý a mužům je to myslím zcela jedno :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.