Pokročilý

jaký kvalitní web na chov sklípkanů.

Dostala jsem na vánoce brachypelma smithi. Hledám o něm informace, ale nemůžu najít kvalitní stránky, kde by bylo vše hezky ucelené a přehledné, kde byl ochoten admin ochotně poradit a podobně. Připadá mi to, že texty jsou jen zkopírované a všude je to samé. Nikde nemůžu třeba najít , jak často se svléká když je malý. Jak asi může být starý když má tělo dlouhé asi 1-1,5 cm. ( bez nožiček) a mnoho dalších zajímavostí, které by mě jako začátečnici zajímali. Mám i jednoho hada a hledám podobně dobré stránky jako je třeba www.chovamehady.cz nebo stránky o šnecích www.chovameachatiny.cz
Podobné stánky hledám o brachypelma smithi můžete mi prosím poradit? děkuji
Doplňuji:
No informací je sice dost, ale všude jedny a ty samé a většinou se tam nic moc zajímavého nedozvím. Proto hledám dobře udělané webovky a ochotného a zkušeného chovatele, který vždy rád poradí a který bude mít ze začátku trpělivost odpovídat na zdánlivě triviální otázky

Odpovědi:

Nejvíce informací jsem našel na terarka. net/bezobratli/atlas/sklipkan_ smithuv a na akvatic. cz/akvatic/5- PORADNA- chov- odchov- diskuse/16- Brachypelma- smithi
Překvapuje mě, že je toho na internetu tak málo. Zkus zajít do nějaké knihovny, třeba tam bude kniha o sklípkanech;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.