EliškaG

jaký kvalitní web na chov sklípkanů.

Dostala jsem na vánoce brachypelma smithi. Hledám o něm informace, ale nemůžu najít kvalitní stránky, kde by bylo vše hezky ucelené a přehledné, kde byl ochoten admin ochotně poradit a podobně. Připadá mi to, že texty jsou jen zkopírované a všude je to samé. Nikde nemůžu třeba najít , jak často se svléká když je malý. Jak asi může být starý když má tělo dlouhé asi 1–1,5 cm. ( bez nožiček) a mnoho dalších zajímavostí, které by mě jako začátečnici zajímali. Mám i jednoho hada a hledám podobně dobré stránky jako je třeba www.chovamehady.cz nebo stránky o šnecích www.chovameacha­tiny.cz
Podobné stánky hledám o brachypelma smithi můžete mi prosím poradit? děkuji
Doplňuji:
No informací je sice dost, ale všude jedny a ty samé a většinou se tam nic moc zajímavého nedozvím. Proto hledám dobře udělané webovky a ochotného a zkušeného chovatele, který vždy rád poradí a který bude mít ze začátku trpělivost odpovídat na zdánlivě triviální otázky

Odpovědi
ThePonti

Nejvíce informací jsem našel na terarka.net/be­zobratli/atlas/sklip­kan_smithuv a na akvatic.cz/ak­vatic/5-PORADNA-chov-odchov-diskuse/16-Brachypelma-smithi
Překvapuje mě, že je toho na internetu tak málo. Zkus zajít do nějaké knihovny, třeba tam bude kniha o sklípkanech;)