endy122

Jaký krátký anime máte rádi?

Odpovědi
huxa

Death note. Když to vyšlo, slyšel jsem různé chvály pouze od menších holek, ovšem dnes jsem se odhodlal se na to podívat a přes moji kritickou povahu jsem si jej zamiloval, až na konec, který byl naprosto neodpovídající povaze tušímže Keia?
Doplňuji:
Dále ještě dvanáctidílné anime Oda Nobuna no Yabou, které vypráví část historie Japonska, je založena na faktech, které ovšem trošku scénáristé převrátili a zaujalo mne zpracováním i námětem.