Týna69

Jaký koupit CD-R když na něj chci nahrát písničky?

V tomhle se vůbec nevyznám tak bych potřebovala poradit jakapé cd koupit aby na něj šly nahrát písničky a pak je přehrát normálně v cd v rádiu. ˇděkuji

Nejlepší odpověď
cochee

Je to opravdu úplně jedno, i to nejlevnější CD-R ti poslouží dobře. Jen se ujisti, že to rádio opravdu umí CD-R přehrát, některé to totiž neumí. A taky zjisti, jestli umí přehrávat formát mp3, pokud ne, tak to budeš muset vypálit jako klasický formát CD-DA a to se ti tam vejde jen jedno album resp. 80 minut muziky.

Další odpovědi
FikeCZ

Souhlasím s Cochee ..V dnešni době to je opravdu jedno :)