Válek Petr

Jaký kotel ?

Mám dům – novostavbu 6×10 m bungalov, heluz cihly 30 cm + 10 cm EPS. Jak mám vypočítat potřebné kW na výběr kotle do interiéru s tepelným výměníkem ?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Novostavbu? A to není součástí projektu výpočet kW pro vytápění? To není součástí projektu vytápění?

Další odpovědi
zzzlatokopka

Novostavba má projekt a v něm bude uvedená energetická náročnost. Předpokládám, že v ní máte nějak zakresleno topení, a u něj bude výpočet na tu náročnost.

Výpočet je to složitý, musíš znát tepelné ztráty atd.
U novostavby doporučuji udělat termo snímek, firma to často ošidí:-(((