Avatar uživatele
-KaTkA-

Jaký korektor??

chtěla bych se zeptat jaký korektor (jestli tuhý nebo tekutý) a jaké značky, je nejlepší pro zakrytí akné …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5179 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

To je těžká odpověď. Je to různé, někdy pleti vyhovuje korektor tuhý, jindy tekutý. nejlépe vyzkoušet. Některé značky jsou kvalitnější, jiné méně. V případě akné je nejdůležitější pleť čistit a ošetřovat, jsou i jiné přípravky, krom základní péče a korektorů. Také mám zkušenosti, že pokud se k zakrývání korektorem použije prst, materiál zůstane v těsném okolí pupínku a přímo na něm téměř ne, proto je mnohdy vhodnější použít štěteček. Ale pozor na to, některé levné štětečky, s vysokým podílem umělých štětin, zanechávají při použití jemných výrobků jemné vytlačené linky. Štětečky s podílem přír.štětin jsou jemnější a nanášení je hladké. Já používám Artistry, mají několik druhů a od ůnora bude i nová kosm.řada, cenově dostupná. ReHu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
johny.bello

Já vždyky používala jen korektor tuhý, s těmi tekutými zkušenost nemám ale příjde mi že je to skoro to samé jako když máte tekutý make-up. Asi bych sáhla po kvalitnější značce 150kč< ty nejlépe kryjí. U AVONU nebo Oriflame mají docela výběr, nebo v Rosmannu či DM drogerii si jistě vyberete.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kajka.rez.

podle me tekutý znacka to nevim ale nejaka osvedcena me se po neovedcené objevilo akne jeste vic a plet me priserne stipala a svedela -bylo to k nevidrzeni

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pajushkaa

Já mam radši tekuty,ale každému vyhovuje něco jinýho

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek