-KaTkA-

Jaký korektor??

chtěla bych se zeptat jaký korektor (jestli tuhý nebo tekutý) a jaké značky, je nejlepší pro zakrytí akné …

Nejlepší odpověď
ReHu

To je těžká odpověď. Je to různé, někdy pleti vyhovuje korektor tuhý, jindy tekutý. nejlépe vyzkoušet. Některé značky jsou kvalitnější, jiné méně. V případě akné je nejdůležitější pleť čistit a ošetřovat, jsou i jiné přípravky, krom základní péče a korektorů. Také mám zkušenosti, že pokud se k zakrývání korektorem použije prst, materiál zůstane v těsném okolí pupínku a přímo na něm téměř ne, proto je mnohdy vhodnější použít štěteček. Ale pozor na to, některé levné štětečky, s vysokým podílem umělých štětin, zanechávají při použití jemných výrobků jemné vytlačené linky. Štětečky s podílem přír.štětin jsou jemnější a nanášení je hladké. Já používám Artistry, mají několik druhů a od ůnora bude i nová kosm.řada, cenově dostupná. ReHu

Další odpovědi
johny.bello

Já vždyky používala jen korektor tuhý, s těmi tekutými zkušenost nemám ale příjde mi že je to skoro to samé jako když máte tekutý make-up. Asi bych sáhla po kvalitnější značce 150kč< ty nejlépe kryjí. U AVONU nebo Oriflame mají docela výběr, nebo v Rosmannu či DM drogerii si jistě vyberete.

kajka.rez.

podle me tekutý znacka to nevim ale nejaka osvedcena me se po neovedcené objevilo akne jeste vic a plet me priserne stipala a svedela -bylo to k nevidrzeni

Pajushkaa

Já mam radši tekuty,ale každému vyhovuje něco jinýho