Jaký korektor??

chtěla bych se zeptat jaký korektor (jestli tuhý nebo tekutý) a jaké značky, je nejlepší pro zakrytí akné ....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To je těžká odpověď. Je to různé, někdy pleti vyhovuje korektor tuhý, jindy tekutý. nejlépe vyzkoušet. Některé značky jsou kvalitnější, jiné méně. V případě akné je nejdůležitější pleť čistit a ošetřovat, jsou i jiné přípravky, krom základní péče a korektorů. Také mám zkušenosti, že pokud se k zakrývání korektorem použije prst, materiál zůstane v těsném okolí pupínku a přímo na něm téměř ne, proto je mnohdy vhodnější použít štěteček. Ale pozor na to, některé levné štětečky, s vysokým podílem umělých štětin, zanechávají při použití jemných výrobků jemné vytlačené linky. Štětečky s podílem přír.štětin jsou jemnější a nanášení je hladké. Já používám Artistry, mají několik druhů a od ůnora bude i nová kosm.řada, cenově dostupná. ReHu

Další odpovědi:

Já vždyky používala jen korektor tuhý, s těmi tekutými zkušenost nemám ale příjde mi že je to skoro to samé jako když máte tekutý make-up. Asi bych sáhla po kvalitnější značce 150kč< ty nejlépe kryjí. U AVONU nebo Oriflame mají docela výběr, nebo v Rosmannu či DM drogerii si jistě vyberete.

podle me tekutý znacka to nevim ale nejaka osvedcena me se po neovedcené objevilo akne jeste vic a plet me priserne stipala a svedela -bylo to k nevidrzeni

Já mam radši tekuty,ale každému vyhovuje něco jinýho

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.