ptáč

Jaký komín na tuhá paliva je nenáročný na vystavění, skládačka z betonových tvarovek, nebo z cihel?

Odpovědi
gecco

Na postavení jsou určitě jednodušší skládačky z tvarovek (beton, ytong, cihla), než obyčejné cihly – tvarovky se zdí na lepidlo a obvykle jsou relativně přesné.

ptáč

Tak to do zdění dvou průduchů nejdu. Vážit do roviny každou cihlu, vrstvy nepřibývají, to množství cihel, sekání tříčtvrtek, zaplacené to moc nebude.

gecco

Jako melouch??
Tak to rozhodně nedělej…
Taky by moh´ dotyčnej vyhořet a – „Kdo vám zdil komín??“
___
Já tu odpověď psal pro pečlivého majitele nemovitostit – slušného kutila,

😉

ptáč

Aha, kolaudacíi někdo provést musí. Je to bývalý vinný sklep v Kobylí. Dobrý, dík, vím, že mě to nestojí za to. Ať to udělá pan Vrba, když to umí namalovat.