tamarca

Jaký kočárek na zimu?

Ahojte, chtěla bych poradit ohledně výběru hlubokého kočáru. Potřebuji ho hlavně na zimu, pak už bude stačit sporták. Hlavně aby měl co největší korbičku tak, aby se vešel zimní fusak a bylo pořád nějaké místo…to je ten kámen úrazu :(

Odpovědi
anonym

Koukni, jak jsou nádherný, prostě boží, kdybych měla mít miminko, koupila bych si jeden z nich, zlatý komančský kočárky, daly se bezvadně omývat, bylo v nich místo, miminko se nemuselo krčit, naházelo se tam plno krámů a tyhle kočárky prostě nemaj konkurenci a navíc bys byla za hvězdu, to už kde kdo nemá, teď ty malý předražený kočárky stojí prostě za prd.Pamatuju se na paní, co vozila miminko v tom proutěným nízkým nádherným kočárku, lidi se otáželi a všem se moc líbil
https://www.go­ogle.cz/search?q=KO%C4%8­C%C3%81REK+LI­BERTA&client=fi­refox-a&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&channel=sb&biw=1­024&bih=470&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=8-BgVKSlJPON7Aab­p4H4Ag&ved=0CA­YQ_AUoAQ

gecco

Pořád se takové kočárky prodávají – ne každý shání primárně módní doplněk pro maminu…
😉
Pokud jde o doporučení – velká kola, velká ´bouda´ – podstatné je pohodlí pro šprčka, nakolik je skládací a nebo univerzální není až tak podstatné, protože hluboký využiješ tak do roka věku dítěte.
Taky doporučuju, abys kočárek před koupí zkoukla (ideálně ´vyzkoušela´) – takže záleží na tom, odkud jsi.
Známá nedávno koupila tady – http://www.slune-cz.cz/kontakt-2/ , mám dojem, že tento – http://www.slune-cz.cz/kocarek-bebecar-stylo-class-el-hluboka-korba-1/ – a – pokud vím, je spokojená.

bobasika

Souhlasím se sambou, že ty starší kočárky byly mnohem prostornější a skladnější. Mrkni na klasickekocarky.cz, tam mají skvělé ceny a originální modely

Michálek1245

Dobrý den, mrkněte třeba sem: https://www.mi­mikov.cz/ Teď tam mají na dětské kočárky dokonce nějaký ty slevičky, tak třeba budete úspěšná. Nicméně bych doporučovala i kouknout do kamenné prodejny a ten kočárek si takříkajíc pořádně osahat. Ono přeci jenom, co si budeme povídat, na internetu to sice objednáte, ale když vám po nějakých stránkách nebude vyhovovat, budete z toho akorát kyselá. :)