Putin

Jaký kdy byl váš nejzajímavější sen?

Poslední dobou mě (zase) začaly zajímat sny. Nevzpomenete si na nějaký váš „něčím“ unikátní? (Podobná otázka zde již byla, ale odpovědi nic neprozrazovaly, čekám spíše podrobnější komentáře) – Za reakce děkuji 😉

Nejlepší odpověď
Lurius

Nejzajímavější jsou vždy lucidní sny :)

Jednou jsem si ve snu uvědomil že sním a na konci snu jsem viděl titulky :D

Další odpovědi
anonym

Jednou se mi zdálo,že někde u řeky čůrám a hle!!!
Vzbudil jsem se mokrej.

postcd

když jsem byl oblíbený a žádoucí, tedy opak toho jaký jsem asi tehdy byl

talka

Že nám vjel trolejbus do domku; a teď se mi dost často zdá o mamince, která už nežije – to snad něco znamená!

zjentek

Čeněk Mokrý: jak mokrej ..pochcanej? Bo mokrej je širokej pojem ..to ses třeba moh udělat, když ses viděl čurat, nebo tak něco ;o!!!