JanyOK

Jaký jste udělali v životě nejdůležitější krok?

Nejlepší odpověď
anonym

Oženil jsem se.

Další odpovědi
anonym

Nebyl to krok , byla to dlouha cesta , ale zmenila jsem sama sebe a ted si hraji " na chytrou " a chci menit vsechny kolem sebe. 🙂-iv-

dědapetr

Starat se o psychicky postiženého švagra.

Valky

Maturita na škole, o které mi všichni říkali, že jí nikdy nezvládnu. Odhodlání a přihlášení na medicínu. Společné bydlení s přítelem. To je zatím to nejdůležitější v mém životě… Po svatbě to bude jasné :)

Elk

Asi stejný , jako barbakan. Oženil jsem se a teď jsme spolu už 29 let a jde to. Myslím, že to nebyl nejhorší krok.

barnajka

Že jsem se nebála zkusit překonat sama sebe a svoje (zdánlivý) limity. Někdy to vyšlo, někdy ne – aspoň ale nemůžu litovat promarněných šancí

led

Ten prvý.
Potom tých krokov bolo už veľa a dúfam, že ešte veľa bude.