lilibou

Jaký jste měli víkend?

já jsem z pátku na sobotu spala na chatě,kde jsme s prítelem a jeho rodinou grilovali..a trosku popíjeli..v sobotu jsem byla navštívit tatínka..uvařila jsem mu oběd a trosku poklidila..vecer jsem se válela u televize
dnes byl úklidový den..dělala jsem větší úklid u nás doma..jelikož se za nedlouho budem ztěhovat a nechci s sebou tahat krámy..takže docela příjemný víkend..

Nejlepší odpověď
anonym

lilibou jste andílek ja jsem tak vzteklá že vaše otázka mi přišla vhod,ja poskakovala kolem svých kluků jeden má zlomenou nohu tak zabavit ho je dost těžke

Další odpovědi
kapka

Dobrá otázka, díky povodním jsem měla víkend „nezapomenutelný“. Už jsem to tu popisovala u otázek na situaci na Liberecku.
Ale ještě jsem nepsala, že jsem tento víkend, tedy včera málem umřela strachy, když jsem několik nekonečných minut nevěděla, kde je dcera. Šly jsme s dětmi odpoledne kousek k sousedce a pubertální dcera šla po cestě napřed, až se mi ztratila z očí. Když jsem tam došla, tak mi sousedka říká, že šla furt dolů do vsi, kde byla samozřejmě rozvodněná řeka a navíc mě vystrašila, že zrovna hlásili v rádiu, že se může každou chvíli protrhnout Mlýnice, tak ať dolů vůbec nechodíme. Takže jsem se tam naopak rozběhla hledat dceru. Jenže tam nebyla. Byla nahoře na louce, to jsem ale nevěděla. Ty chvíle hrůzy, co jsem si prožila, bych nepřála nikomu. Pokaždé, když si na to vzpomenu nebo to někomu vyprávím, je mi z toho ještě teď zle.
Když jsme se pak zase našly, tak jsem jí pěkně vynadala, vyjímečně ani neprotestovala.

fira

Včera ještě pršelo tak to nestálo za moc.Dnes už svítilo sluníčko tak bylo fajn.A jinak jsem se oba2 dny válel jak to prase.

martina1

Já měla pěkný.Manžel měl čtyřiadvacítku,děti si na celou sobotu vzal děda a tak jsem zůstala sama s holkama okurkama.Byl to mazec,protože jsem je nakládala v kleče a dnes necítím kolena ani záda.Pak jsem uklízela v rámci možností celý dům,jak už jsem psala spoušť byla všude.Dneska jsem vše zavařila a odpoledne jsme byli všichni na písku.Kafíčko,buchtič­ka a pohodička na mírném sluníčku…

pondělí

Jo ja napíšu jak jsem se měl a strhaj mne,
ale vážně a popravdě,
před týdnem se vdávala sestřenice,bylo tady fůra lidí,
a já si šel udělat palačinky na oběd,protože na ty hromady masa jsem se nemohl dívat,že máme hodnou kuchařku,tak mi to dovolila a našla i povidla a byla legrace,protože máme novou pomocnici s Angoly,neumí moc česky
a tak vám přeju všem,dobrou noc,až k tomu přijde

Vicki

Můj víkend byl pracovní-dělám krátký a dlouhý týden.Ale mám volno zítra a v úterý-a docela bych vyrazila na houby.

Miroslavst

Víkend? Docela to ušlo až na ten včerejšek, kdy pršelo jen se lilo.
Dnes už bylo hezky. Tak jsem si užil.
Navíc mám příští týden dovolenou, takže snad se zadaří.

elektrikář

Mně se podařilo v pekárně koupit žitnou mouku a pekl jsem dalamánky ten druhý plech jsem tam nechal trochu déle jsou tmavší.Ale nezbydou.S máslem a bílou kávou nemá to chybu.

aramah

Sobota neděle,klasika jako pondělí,úterý,stře­da,čtvrtek,pá­tek a jej už je tu zase sobota…

vecernice

Zase pracovní,ale mám dobrej pocit,když je za mnou něco vidět.A to se tentokrát podařilo.

quentos

já měl víkend celý týden – měl jsem dovolenou a strávil ji u přátel na chatě. Skvěle jsem si to užil, ostatně jako každej rok – jediná stinná stránka pobytu bylo kilo na víc, organizátorka setkání, jakož i její maminka, jsou skvělé kuchařky a vy prostě neodoláte – nakonec je člověk rád, když je to jen to jedno kilo ;{)>