dabel

Jaký jste měli dneska nový sen?

Jáký jste měli v noci sen

Nejlepší odpověď
anonym

já úplně hrozný,jelikož můj syn dnešním dnem vyletěl z rodiného hnízdečka a stěhuje se až do Plzně tak jsem noc probrečela a když se mi podařilo usnout měla jsem sny jak ho přepadli,okradli atd,uvědomuji si že už je dospělý,ale do ted žil s námi,už ted se mi po něm hrozně stýská,tak snad se tam bude mít dobře,já se hlavně musím držet at se za ním zítra nerozjedu

Další odpovědi
anonym

Už celá léta nemám žádné sny, možná, že je jenom zapomenu ještě před probuzením. Neznám usínání, jak si lehnu, tak spím, když proloupnu oči, jsem dokonale vzhůru. A když slyším od jiných lidí, jaké problémy jim spaní přináší, tak jsem ráda, že je to tak.

Miroslavst

Jo dable, já měl dnes v noci krásný sen.
Chtěl jsem dát i otázku zda se vám zdají živé sny, ale jelikož jsi položila tuto, tak ji nedám.
A co se mi zdálo? To nepovím, protože to je tajemství a prý když se vyzradí, tak se nesplní a já bych tůze chtěl. Ale bůhví.

oskar

Já jsem měl dnes hříšné sny,ale krásné…