Rokio

Jaký jste koupili nejdražší dárek na tyto Vánoce?

Co nejdražšího jste koupili pro lidi, které chcete obdarovat pro letošní Vánoce?

Nejlepší odpověď
briketka10

Sestře jsem koupila parfém Lolita Lempicka100ml
https://static­.webshopapp.com/shop­s/027832/files/01425348­2/lolita-lempicka-le-premier-parfum-eau-de-parfum-50.jpg

Je to krásná vůně už ji známe měly jsme ji od tety ke 40. narozeninám,
ale pouze 30ml. Bude mít velkou radost a já taky. Jinak nevím co mám
koupit synovcovi bude mu 24let a nemám moc peněz vlastně jsem v – .

Další odpovědi
Mc Merkurion

… no to nemůžu napsat, to by mi všici záviděli, a taky aby mně nikdo nepomluvil ani v příbuzenstvu, dal jsem si ho pod stromeček už dopředu a nikomu jsem o tom neřekl – voni to nedostali, tak to nemusí vědět …

… no a na druhou část otázky odpovím: ještě nic, nějak mi kvůli již výše uvedenému pro ostatní nezbyly penízky, ale co , vánoce budou i příští rok …

… některé dárky, které se dávají z lásky, nemusejí stát ani korunu a přesto se na ně do smrti nezapomeneme … (tak jako někdy na ty, co se dávaj ve zlosti) …

suaeda

Dárek není o ceně ale o tom, aby jsme dotyčného obdarovali něčím, co jej potěší a bude mít z dárku i toho sebemenšího radost. Je důkazem toho, že na obdarovávanou osobu myslíme.

Drap

To, co mi moje finanční situace dovolila.

marci1

Opravdu nepotřebujeme velmi drahé dárky: auta, diamanty, předražené mobily.
Hodně dárků jsme si sami vyrobili. 🙂

Emefej

Zatím žádný, je ještě fůra času.

briketka10

Drape

Už dnes nemám palečky smolík :((