elvan

Jaký jste dělali (znáte) nejbizarnější psychotest?

A jaké s tím máte zkušenosti? Vyšlo to?

Nejlepší odpověď
led

Naozaj zábavný test.
Začala som s ním 10/2009 a ešte stále ho robím, nie a nie skončiť. Už veľa testovaných (i testujúcich) ukončilo svoj testík, ale snaha dozvedieť sa niečo viac, aj o sebe, láka stále nových a nových ´pacientov´. Testujúci zdravotnícky personál je naozaj ochotný vám poradiť, pomôcť, keď treba, aj v rozumných kritikách a nasmeruje vás na správnu cestu testu. Zatiaľ im dávam možnosť zaslúžiť si svoju odmenu. :)
PS.
Kto uhádne kde je tento testík, dostane vychádzku v parku (aby neprekážal a neovplyvňoval druhých)

Další odpovědi
venkovan

manželství

anonym

jeste predtim, nez jsem si precetla odpoved od led, me hned napadlo to same …:) … jinde lepsi opravdu nenajdete … nekdy ten zdejsi psychotest zachazi az do hororu …
( i diky me ) … -iv-