wolferka176

Jaký jsem když jsem skeptický?

neboli co znamená slovo skeptik a k jakému člověku ho přirovnáváme?
děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Uvedu jako příklad exprezidenta Václava Klause, který se stále netají skepsí vůči EU. Nedůvěřuje EU a pochybuje o jejím významu pro nás.

Pokud neznáte názory V. Klause, můžete si některé přečíst v odkazu.
http://www.ra­dio.cz/cz/rubri­ka/udalosti/pre­zident-klaus-se-netaji-skepsi-vuci-eu

Připustil, že vstup do unie je velký mezník v naší historii, Evropany jsme ale podle něj byli i dřív:.

Netajil s obavami ze ztráty části naší suverenity:

Česko může více peněz do evropské pokladny odvést, nežli z ní bude moci získat na jednotlivé projekty. Václav Klaus ale odmítá, že by finance měly v našem členství v unii hrát prvořadou roli atd. .

Další odpovědi
anonym

Skepse znamená nedůvěřivist, pochybovačnost – tak si to odvoď a případně svým řešením otázku doplň…
😉