palok

Jaký jmeno partnera se k tobě hodí?

Nejlepší odpověď
Drap

Julia

Chybí jiná možnost. Julia to určitě neni. Vybírat si partnera podle jména je pitomost

Další odpovědi
Mapel

Michaela

david22

Michaela

Doplňuji:
Je mi to souzeno.

Miky S

Michaela

Doplňuji:
Já jsem Michaela, má nejlepší kamarádka je Michaela, máma nej kamaráda je Michaela, fenka mé kamarádky je sice Míša, ale je to podoba jména Michaela…
Já nevim, ale to jméno je nějak populární:-)

pizlicka

Michaela

kdybych mela dceru,volila bych toto jmeno.

venkovan

Nejsem na kluky, takže žádné jméno partnera ke mne nehodí.

huxa

nejsem žádný češtinář, nicméně dle mého se zde dá použít mužský rod, ikdyž je myšlena žena. tvůj životná partner může být Pavla, přestože by se tam také a možná i více hodil výraz partnerka. Nicméně toto je jen můj subjektivní názor a rád bych znal pravdu či alespoň názor odborníka, snad co nejdříve Quentos na toto zareaguje a uvede to na pravou míru :)