Avatar uživatele
gulag

Jaky je zasadni rozdil mezi levicakem a pravicakem ?

Nemyslim ultra-levicaky a ultra-pravicaky…

Hadam, ze levicak je poctivy pracujici obcan a pravicak je tunelar, ktery se prizivuje na levicacich…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3603 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Jak to vidím já:
Pravičák tvrdí, že každý se má postarat o sebe sám. Kdo je schopný, zaslouží si být bohatší, než neschopný. Stát nemá do ničeho zasahovat víc než je nutné.

Levičák tvrdí, že je povinností státu pomáhat těm, kdo nejsou tak schopní (jsou hloupí, nemocní, slabí apod.) Bohatí se musí vzdát části svého bohatství a odevzdat ji na pomoc neschopným. Stát na to všecko dohlíží.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Hádat nemusíš.
Stačí se podívat na net, co znamená v politice slovo levice, pak pravice.
Levičák tedy souhlasí s myšlenkami levice, pravičák zase s myšlenkami pravice a to je ten hlavní rozdíl.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj, beer Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Největší část našich levičáků, tedy komunistů nostalgicky vzpomíná na bývalé pořádky a nastolení tvrdé diktatury proletariátu. Pak by se navrátila zlatá éra dělnické třídy užívající si výhod i na úkor ostatních skupin společnosti Je logické, že těmto soudruhům se notně stýská, ale moje vzpomínky na tuto „zlatou éru“ mají spíše tragický nádech a i dnes mě z nich mrazí v zádech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

jen jestli to není přesně naopak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Quimby

Nesnažte se, on jen provokuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Pravičák s protistranou diskutuje.
Levičák protistranu zavře do gulagu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

U pravověrných žádný. Vzájemně se nesnášejí a jsou přesvědčeni o své jednoznačné pravdě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pravičák sedí v parlamente vpravo a ľavičák sedí vľavo. Obaja sa navzájom hádajú, ale keď ide o ich práva, ich ochranu a platy, držia spolu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Kto je to slušný človek? Bežná chyba ľudí, tváriacich sa, že rozumejú politickému dianiu, je v tom, že si nepreštudujú názory všetkých, ale hlavne dominantných politických strán.
Ak chceš proti niekomu bojovať, musíš ho najprv poznať. Nestačí ho len odmietať. Pripomína mi to rezolúcie za minulého režimu proti „2000 slovám“ od ľudí, ktorí ich ani nečítali. Doba sa vracia?

před 3603 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gulag

Alesh > vychazim z nazoru, ktere prezentuji uzivatele na novinkach

před 3603 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ty vycházíš z názorů prezentovaných komunisty???
Dobře ti tak…
😁

před 3603 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Na novinkách se mezi tou levičáckou lůzou slušný člověk nezdržuje 🙂

před 3603 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek