Jaký je význam psychologie pro člověka?

Dobrý den, ráda bych se zeptat jaký nabývá význam psychologie pro člověka v současném světe. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
www

Google ví téměř vše:
Doplňuji:
Takže značný z mnoha pohledů.
To Michal:
Musíš si uvědomit, žes se svými dg. v menšině a právě proto bys měl najít způsob, nebo se aspoň smířit s přizpůsobením se většině zdravých. Tvoje nemoc přece nemůže být stále nějaká automatická, tebou vyžadovaná omluva!
Názor

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=v%C3%­BDznam+psycho­logie&client=ms-opera-mini&channel=new&sky=­rndy&redir_es­c=&hl=cs&

Další odpovědi
Damiana

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.

Michal Kole

Např k pochopení jak člověk uvažuje.

Já mám diagnózy F43.21 a F20, v některých směrech uvažuji jinak, aníž bych si to uvědomoval, a někteří lidi to nejsou schopni pochopit a tvrdovšíjně si trvají na svém, že jen jejich názor je ten správný.