Fugitive

Jaký je vhodný dárek k narozeninám pro mou bejvalku, která má ráda koně??

Nejlepší odpověď
gecco

Kůň…
😉
_________
Vážně si myslíš, že je dobrý nápad se „bejvalce“ ´vtírat´ a nebo v ní vzbuzovat nějaké ´naděje´???
Zavolej jí a poblahopřej – to je ažažaž…
😉

Další odpovědi
jáára

Když pro bejvalku…
http://www.rou­ming.cz/roumin­gShow.php?file=ti­umen.jpg

anonym

bejvalce? koňara

http://www.rou­ming.cz/roumin­gShow.php?file=wol­f_tail.jpg&a=207010

anonym

Ručně malovaný hrníček. myslím teda s koňskou hlavou.

lexx

koník houpací na baterie, napiš, zašlu odkaz

ReHu

V jaké cenové relaci?
A důvod rozchodu? Pokud tě nechce vidět ani slyšet, zařiď se podle toho.

LysoňXXX

Litr oleje, jeden tictac, rohlík na strouhanku, zavařené domácí okurky, klubko bavlny, spojler na auto, svařovací drát, injekční stříkačku, měsíčník na autobus a baterku do hodinek. Snad jsem pomohl :))) Nee, dělám si samozřejmě srandu. Proč by si měl vyhazovat prachy za ex? Bych se vy...... Sms a konečná.. Nebuď posera.