Dawe007

Jaký je velmi šikovný fyzioterapeut v Praze?

Hledám velmi šikovného fyzioterapeuta, který by mi opravdu pomohl s rozházeným pohybujícím aparátem celého těla. Mám za sebou už nespočet fyzioterapeutů, kteří mi moc nepomohli, takže hledám opravdého specialistu. Nebude záležet na ceně, kterou si bude účtovat pokud mi doopravdy pomůže.

Odpovědi
Mirdas

pan Vondrášek

mosoj

Kat Mydlář.

milablond

Thajska masaz! Mohu jedine doporucit, Thajky dokazou veci, ktere zadny fyzioterapeut!

da ny

Vyhledejte spíše dobrého chiropraktika (napraví, zreponuje),
případně fyzioterapeuta, který má praxi v Dornově metodě a Breussově masáži.
Nespoléhejte jen na cizí pomoc, mnoho cviků by jste měl pravidelně provádět sám :)
Hodně štěstí a brzkou úlev!