mily

Jaký je váš životní sen?

Jaký je váš životní sen?Po čem toužite ze všeho nejvíc?Např.Být zpěvák(čka) atd.Muže být splnitelné i nesplnitelné­.A myslíte.že se vám někdy vyplní

Nejlepší odpověď
kropitko

Můj sen je úplně normální,chci mít možnost zestárnout,až budu stará,tak chci mít na co vzpomínat,nebát se smrti a vědět,že jsem v životě udělala vše dobře.

Další odpovědi
mosoj

Být mladý a zdravý se zkušenostma a životním přehledem co mám nyní. Nepočítám do toho vzdělání, to by přišlo samo, zejména s možnostmi které jsou dnes.

Tak toto se mi určitě nesplní.
Ona je ta otázka nějak divně položená.
„může to být splnitelné i nesplnitelné“
„myslíte že se Vám to někdy splní ?“

Lucimia

Chci mít šťastnou rodinu a zdravé děti.

Pirate_of_D1

Moudrost vs. nezávislost.

Nave

tak nejduležitější pro člověka je zdravíčko,myslím tím i dětí to především…
chtěla bych mít jednou opravdovou rodinu vevšímvšudy co k tomu paří,aby nás měl někdo opravdu upřímně rád,nebyli jsme až naposledním místě.....

anonym

Nemyslim,me se splnilo to co jsem si jako mlada predevzala.Sice jsem si musela pockat,ale dockala.