Jaký je Váš životní cíl?

Nejlepší odpověď
annas

Projděte si odkazy, dovíte se mnohem víc.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vase-zivotni-cile
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mam-dilema-2
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-vas-osobni-zivotni-cil

Za důležitější než cíl považuji cestu, která mně k cíli dovede …žít a nechat žít, přežít ve zdraví a splnit si některá přání …

Doplňuji:
Cesta je život, úsek štafety, které nás dovedou k cíli, i když nevíme, kdy ho dosáhneme.

Další odpovědi
Drap

Dožít se konce.

pusinka50

No, celkem dobrá otázka pro mladé lidi, třeba ti tu někdo odpoví. Jen se obávám, že životní cíle mladých jaksi zanikly působením doby, ve které v Česku žijeme, působením počítačů, kde mladí tráví veškerý svůj čas, místo aby plánovali, jak to udělat, aby jejich život byl lepší a vzdělávali se, aby měli šanci dostat lepší a lépe placenou práci, no a od nás středních a starších ročníčků, se asi odpovědi nedočkáš. Mně osobně po sametové revoluci tenhle zkorumpovaný systém, s mnoha milionáři a miliardáři a zbytkem chudých lidí, nějak úplně sebral energii o něco se ještě dál snažit.

Awe

Před pár lety bych napsal, být bohatý.
Dnes mi stačí málo…
Milující žena,zdravé dítě, ale do té doby něco zažít ( cestovat,poznávat kraje a kultury, podívat se na památky a vzdělávat se historií )

Víc opravdu ani nepotřebuju, je krásné být bohatý, ale ti nejšťastnější nemají nic a žijí v kmenu někde v pralese :)

lexx

dožít se smrtky ve zdraví

mosoj

Odpovědi staré dva dny, otázka 2 hod. Žádnou úpravu nevidím, jenom pravdivé odpovědi byly smazány.

annas

Ad mosoji, nepamatuji se na tuto otázku, ale podobnou – smysl života.

Když se podiváte na Upravil – admin upravil konec dotazu.