Pokročilý

Jaký je Váš záměr na této planetě?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Žít, tak jak se mi líbí a život si užít bez "fňukání". :-))

Další odpovědi:

Stříbrný

Svůj záměr jsem si už uskutečnil: předal jsem své geny potomkům, nabyl jsem kvalitní vzdělání a užíval si života. Teď už budu jenom odpočívat a žít si naprosto svobodně a bez omezení. Tedy až na to omezení tělesnou kondicí...

Zlatý

Přežít až do smrti.

Pokročilý

Žít v souladu s vůlí Stvořitele této planety, protože jedině tak se dá přežít do lepších podmínek, které dovolí splnit původní záměr, aby byl na zemi ráj pro všechny.

Pokročilý

Žít spokojený, mít se dobře a dělat hudbu pro lidi aby se též mohli bavit.
Hlavně myslet pozitivně a nefňukat. Důchod je daleko a začít stárnout ve 20 letech není můj styl :) Proto lituju lidi, kterří říkají "už sem starý" "stárneme" "lepší už to nebude" "není to jednoduchý". ŽIVOT JE TAKOVÝ, JAKÝ SI HO UDĚLÁME! HM?

Pokročilý

Žít tak, abych nikomu neublížil, co možná nejvíce pomohl a naučil se pokory, aby se mi s klidnou duší umíralo.

Pokročilý

Zatím to tu u vás jen okukuju, ale cílem naší vzdálené civilizace je přisvojení si výroby piva na této planetě. Zajistíme si všechny chmelnice a pivovary, a vy budete muset pít šampaňský, rum, vodku a ostatní blívajzy.

Dalším cílem je potrestání všech, kteří se prohřešují proti Stvořiteli, jako Muslimů, Jehovistů a Křesťanů, kteří nežijí v souladu s vůlí Stvořitele.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.