Kaci41

Jaký je váš sen?

Nejlepší odpověď
briketka10

zdraví, láska :)

Další odpovědi
marci1

Myslíš životní sen ? Mír, zdraví, lásku a pohodu pro všechny na světě. 🙂

Tizh19

Těch je 🙂 Některé jsou docela reálné (zhubnout a zpevnit si postavu, naučit se pít 3 l denně), některé ne (studovat na Harvardu) 🙂

Melkor

Můj „reálný“ sen se je být nezávislí na ostatních lidech. Tím myslím: mít svoje políčko a dům kde bych mohl spokojeně žít, abych měl čistou vodu z vlastní studny, dost vlastnoručně vypěstovaného jídla pro rodinu ( k tomu třeba slepice a králíky :), elektřinu ze solárních panelů a abych nemusel někam polovinu svého života chodit do práce jen abych si vydělal na jídlo, elektřinu a podobně… Chtěl bych mít třeba i koně abych měl něco místo motorky :).

A něreálný sen :) hmm… tak třeba abych si mohl uložit život a když by se něco nepovedlo, tak bych si to prostě nahrál tam kde sem si ho uložil.

bolak

mokrý

NikkiHeat

Cestovat vesmírem. Cestovat časem. Být neviditelný. Být nesmrtelný.

Mirdas

Že nebudu mít důvod snít.
_

Kelt

Prožít každý den s pocitem, že jsem udělal něco užitečného pro sebe i pro druhé, že něco znamenám bez obav a výčitek. Samozřejmě zdraví .

Lamalam

Stát se členkou týmu Bořičů mýtů.

ladaadal

Měl-li bych si vybrat mezi celosvětovým mírem a bohatstvím Billa Gatese, začal bych přemýšlet, jakou barvu bude mít mé Ferrari 🙂

briketka10

bolaku
asi takový :))
http://www.you­tube.com/watch?v=wJltfLF­AoaE

bolak

nemám repráky, říkál v tom videu „už budu“?
PS: ty mezi prsama bolej nejvíc…

briketka10

neříkáj nic jen tam hraje
docela romanticko-tvrdá
hudba, ale že je to hustý
bléé :(