pornoherec

Jaký je váš práh důstojnosti ?

Co všechno jste schopni udělat pro peníze ? Moje limity jsou práce jako uklízeč, pomocný dělník apod. U těchto prací si myslím, že vykonavatel ztratil svoji hrdost a je vidět, že pro prachy je člověk schopný udělat téměř vše.

Nejlepší odpověď
iceT

Pokud potřebuješ živit rodinu a platit účty,tak je jedno jakou práci děláš,hlavně,že ti ji někdo zaplatí.A myslím si,že pro prachy se dají dělat horší věci,než vykonávat práci,která je pro některé podřadná.Furt je to práce a práce třeba i poctivá.
Koukni se někdy na Faktor strachu,tam lidi dělají pro prachy něco,co by zadarmo nikdy neudělali.A so­rry,ty jsi hlupák,když smýšlíš takhle.

Další odpovědi
anonym

Uklizeč/ka, pomocný/á dělník/ce jsou povolání důstojná (netuším, co proti nim máš) – pro lidi bez vzdělání se jich mnoho nenabízí…
😉
Mnohem horší jsou povolání, při nichž je člověk nucen (pro peníze) otevřeně lhát – třeba podomní prodejce (nebo politik).

Mirdas

Zřejmě patříte do kategorie lidí, kteří hodnotí druhé podle toho co, kde a za kolik pracují.
A to je právě již nedůstojné.
Osobně svůj práh důstojnosti měřím od chvíle, kdy o svém konání začnu pochybovat.

anonym

Tak to je vidět, že jsi ještě nezažil co to je být nezaměstnaný a nemí ani na chleba (rozhodovat se mezi koupí chleba nebo jít k doktorovi a vědět, že zaplatíš tam a ještě za léky).
Lepší dělat práci uklízeče a nebo pomocného dělníka, protože za to už je určitý příjem.A když vezmeš tyto profese, dostaneš se mezi lidi a třeba někdo dohodí lepší práci.
Pro mně žádná práce není pod důstojnost ( i toho vyvážeče fekálií ..ježdění s hovnocucem… bych dělal, jen kdyby mně do takovéto práce vzali).

anonym

To je pravda, kvůli práci uklízečky se ještě stydět nikdo nemusí, nebo za mytí hrnců v restauraci, pomocný dělník, čistit kanály,nebo odpady je špinavá, ale ne ponižující práce.
Je pravda, že uklízečce se blbý lidi smějí, vím to, dělala jsem i to, když nebylo nic jiného, přece nebudu sedět doma a čekat, než mi někdo nabídne lepší, to bych se načekala. Jde o to, mezi jakými lidmi to člověk dělá, lidi jsou strašně zlý, někdo to prostě nedá

dudu

Milý pornoherče do party patří ještě pasáci a prostituti.

mosoj

Bez komentáře.

Nazdar Bazar

Doufám že nejsi další troll.

vertigo

Žádná práce není hanba. Hanba je nepracovat (což se obzvlášť v dnešní době realizuje jen stěží).
Pokud máte uklízečky a pomocné dělníky spojené se ztrátou důstojnosti, je něco s Vaším hodnotovým žebříčkem evidentně v povážlivém nepořádku.
Doplňuji:
http://gitt.us/572923

zjentek

jestli nejseš pornošašek a přinejmenším po tom toužíš a ten svůj vocas chceš strkat na odiv někde skrze media do světa, tak pak je ten tvůj práh důstojnosti hodně na nule ..raděj běž uklízet pornokumbály, sleduj tu atmosféru tam a uč se tomu, co tam chybí ..možná pak díky tý něhy najdeš ženu, díky který zase najdeš důstojnost, ocasi :o

Dane

Pokud jsi nezaměstnaný (popř. živíš rodinu), tak si nemůžeš vybírat. Navíc na dělnických profesích není nic nedůstojného. V téhle oblasti nacházejí uplatnění většinou lidé, kteří jsou zruční..

Mc Merkurion

…když by tyto práce byly pod prahem důstojnosti,kdo by je potom dělal?
Práh důstojnosti je přímo úměrný penězům za práci získanou (další proměnná ke nutnost peněz k životu)
Doplňuji:
…má být: „…je nutnost…“

MK44

K danému tématu můžu dodat jen to, že by měl existovat zákon, podle kterého by hrubec, který ohrnuje frňák na člověkem, jenž si vydělává výkonem zákonné, potřebné a jiným prospěšné činnosti, by měl být doživotně odsouzen k zákazu jiné výdělečné činnosti než té, kterou opovrhuje. No, na doživotí – možná by stačilo pět deset let, aby se mu rozsvítilo.

Sci-fi? Bohužel! A netvrďte mi, že by společnost, v případě nějaké nadaného jedince, takovým rozhodnutím tratila. Nikdo není ani nenahraditelný ani takový „genius“, aby svým přínosem vyrovnal škody na sociální soudržnosti a vztazích mezi lidmi, jaké svým bezohledným a nafoukaným přístupem působí. Lidstvo by se možná vyvíjelo v nějakém směru chvilku pomaleji, ale zato humánněji a bezpečněji.

Totéž nechť platí i na jedince, kteří zneužívájí situací jako je špatný zdravotní stav jiného, tíživé rodinné poměry, vysoká nezaměstnanost či podobně vzniklá ekonomická nouze k využívání práce jiného za plat, který je nedostatečný k zajištění důstojného postavení ve společnosti, a „ušetřené“ mrhají na něco, co je nepotřebné (např. vlastní luxus), nebo k nátlaku na důstojnost druhého a jeho mravní hodnoty.

Máte-li na mysli jedince, kteří, přestože jsou schopni a mají možnost živit se činností pro jiné prospěšnou, dají přednost zisku vysoké částky ať už aktivitami podvodnými, kriminálními nebo prostituováním se v nevýchovných stupiditách jako jsou například některé tzv. reality šou a pro prachy zahodí svou lidskou důstojnost, jsou mi ukradení. Možná prostě nemají, co zahodit.

tencosepta

Můj limit už je práce, která je fyzická, tj. dělník, elektrikář… Lidmi, kteří tuto práci dělají ale nepohrdám.

anonym

mosoj
tohle moc dobře nechápu, proč teda vlastně píšeš? To kvůli palcům, ne? Jinak to nemá logiku a co se ti zdá na otázce tak pobuřující?