osadník

Jaký je váš oblíbený šampón na vlasy?? :)

Zdravím :)
Tak čím si nejraději myjete vlasy??

Nejlepší odpověď
Lucijej

Mám ráda šampóny od Lush, pravidelně se k nim vracím.

Další odpovědi
Lili Marlene

Mám spoustu oblíbených šamponů, ale můj tip je šampon a kondicionér Cien z Lidlu. Stojí asi třicet korun a je to zázrak. Vlasy nádherně hydratuje, uhladí, dají se skvěle rozčesat a přitom jsou vážně umyté. A to neobsahuje silikony :)

Funna

Schwarzkopf Schauma s bambuckým máslem…i když jsem vyzkoušela kde co, tenhle mi vyhovuje nejlépe…jen podotýkám, že mám poměrně pevné a dlouhé vlasy po zadek a nebarvím se…ale to neznamená, že bude jiným vyhovovat, protože každá hlava chce to svoje .-)

petra15

Speick Sensitiv je opravdu nej. z toho vseho, co jsem vyzkousela, rada beru jeste vyrobky od Weledy-lepsi uz asi neexistuji, no dobre vlastne jeste Hauschka, ale to uz nemam zapotrebi(spickova kvalita, jeste trochu lepsi nez Weleda),nemusi byt.

Jádrohlod

Domácím , z kopřiv a mezi tím střídám různě , dle nálady. Rozdíly nedělám. Jo , to ženy to budou mít asi složitější.

Bad Wolf

Kopřivový a bezový za necelých 30.- u nás v samoobsluze.