Avatar uživatele
Damiana

Jaký je váš oblíbený rituál?

Který si nenecháte ani za nic vzít a je čistě váš soukromý…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, aramah, Andělé, briketka10, Illines před 4436 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Ranní sprcha,sřídavě teplá se studenou,pak promasírování těla masážním kartáčem,mytí vlasů a následná ranní velká káva s mlékem.
Jsem pak nastartovaná na celý den..
Chtěla bych i cvičit,kamarádka prý cvičí ještě ráno v posteli,ale k tomu se nejspíš po ránu nikdy nedohrabu.Kdyžtak během dne,ale po ránu už by toho na mě bylo moc..:-D
Večer se opět ve sprše promasíruji,jsem příjemně prokrvená a lehce se mi usíná..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Ráno vstanu, udělám si kafe a zapnu PC, běda, kdyby mi sem někdo sedl. Naštěstí to muž respektuje a když by tu něco chtěl, tak řekne, ať mu najdu,,,

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

když mě kocourek vytáhne z postele a chce zase něco do své tlamky ducne mě do nosu a já si uvařím voňavou kávičku, tak to jsme oba spokojení 😁
jinak si pouštím pořád hudbu a celý den bych protancovala snad i život 😁

http://www.you­tube.com/watch?v=4p2xo4X­T4O4&feature=re­lated

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Damiano, přece sem nebude někdo psát svůj rituál, když to má být ten „čistě náš soukromý“. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Když jdu s toalety si umýt ruce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

Vstavam brzo,mam rada rano a tak si jdu na balkon poradne protahnout a pri tom dekuji za kazde nove rano a vysilam do prostoru prosbu o prijemny den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Dřív to bylo několik let cvičení,dnes jen někdy.Jinak první ranní cigareta,záchod na velkou a pročítání nejnovějších zpravodajství na několika serverech v mobilu.Politické ranní desetiminutovky s manželkou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek