Damiana

Jaký je váš oblíbený rituál?

Který si nenecháte ani za nic vzít a je čistě váš soukromý…

Nejlepší odpověď
Andělé

Ranní sprcha,sřídavě teplá se studenou,pak promasírování těla masážním kartáčem,mytí vlasů a následná ranní velká káva s mlékem.
Jsem pak nastartovaná na celý den..
Chtěla bych i cvičit,kamarádka prý cvičí ještě ráno v posteli,ale k tomu se nejspíš po ránu nikdy nedohrabu.Kdyžtak během dne,ale po ránu už by toho na mě bylo moc..:-D
Večer se opět ve sprše promasíruji,jsem příjemně prokrvená a lehce se mi usíná..

Další odpovědi
kropitko

Ráno vstanu, udělám si kafe a zapnu PC, běda, kdyby mi sem někdo sedl. Naštěstí to muž respektuje a když by tu něco chtěl, tak řekne, ať mu najdu,,,

briketka10

když mě kocourek vytáhne z postele a chce zase něco do své tlamky ducne mě do nosu a já si uvařím voňavou kávičku, tak to jsme oba spokojení 😁
jinak si pouštím pořád hudbu a celý den bych protancovala snad i život 😁

http://www.you­tube.com/watch?v=4p2xo4X­T4O4&feature=re­lated

Sůwa

Damiano, přece sem nebude někdo psát svůj rituál, když to má být ten „čistě náš soukromý“. 🙂

dědapetr

Když jdu s toalety si umýt ruce.

Illines

Vstavam brzo,mam rada rano a tak si jdu na balkon poradne protahnout a pri tom dekuji za kazde nove rano a vysilam do prostoru prosbu o prijemny den.

jendahun

Dřív to bylo několik let cvičení,dnes jen někdy.Jinak první ranní cigareta,záchod na velkou a pročítání nejnovějších zpravodajství na několika serverech v mobilu.Politické ranní desetiminutovky s manželkou.