hanny 2

Jaký je váš oblíbený parfém a jakou vůni momentálně používáte?

Doplňuji:
Potřebuji jako dárek letní sexy vůni pro zralou ženu,poradíte?

Nejlepší odpověď
anonym

Armani Code … -iv-

Další odpovědi
barnajka

Momentálně používám od Calvina Kleina unisexovou One – mám tu základní verzi, ale letní edice 2009 mi voní ještě víc.
CK je můj favorit celkově – jeho vůně bych si klidně koupila i naslepo bez očichání a vím, že mi to vždycky bude vonět :)

anonym

NY-Donna Karan Be Delicious.

Bublinnka

Dlouhou dobu jsem používala pret-a-porter, no je to spíš toaletka. Taky jsem používala parfémy z avonu, ale ty po vyprchání voní všechny stejně :)
Nebo Celvin Kleine.
Mám ráda svěží, květinové vůně, ale i kořeněné. Sladké nemusím.

LeeLee

Kate – Kate Moss

Zdroj: http://www.par­femy.cz/kate-moss/kate/

myšpulín

DOLCE & GABBANA Light Blue.

Ponytail

LANVIN eclat d´arpege.

Valky

Mám hodně drahých voňavek… Ale přítel má nejraději na mě od Avonu – Fire me… Už ji ale bohužel neprodávají (pokud vím..) :o( Je to taková krásná a slaďoučká vůně… :o)

pokazdejinak

můj současný „pracovní“ parfém je Boss Intense, ale do společnosti mám Hot Couture od Givenchyho, ale ani jedno z toho není moc letní vůně
takže když si proberu historii svých parfémů, tak takový letní parfém pro mě byl Dolce Vita od Diora – i ten flakon je takový „slunečný“ :)

aloevera5

Lancome Poeme – tu miluju – krásnější vůni neznám.

Kupuji si jí většinou v zahraničí na letišti. Vyjde o polovinu levněji – jako všechny voňavky.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/imgres?im­gurl=http://www­.parfemyalfa.cz/fot­ky4977/fotos/_vyr_372­Lancome-Poeme.jpg&imgre­furl=http://www­.parfemyalfa.cz/par­femyalfa/eshop/0/0­/5/372-Lancome-Poeme-100ml&usg=__HZl2V6Qax­MErbEJjp9bSb7Jih­QE=&h=500&w=500&sz=25&hl­=cs&start=82&zo­om=1&tbnid=PSHZv-5BSHNDrM:&tbn­h=130&tbnw=130&e­i=SxxFTpiBBZGF-wb-y7imBw&prev=/se­arch%3Fq%3Dlan­come%26start%3D80%26hl%­3Dcs%26sa%3DN%26gbv%3D2%­26tbm%3Disch&it­bs=1

Mad

Přes den Pret a porter a slavnostnější Dolce Gabana – the one
Moc lituji, že přestali vyrábět JOVAN summer.To byla boží vůně