Avatar uživatele
stana73

Jaký je váš oblíbený herec,herečka?

Doplňuji:
Ten je skvělej! A když ho doplní Janžurka … :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, magicm18, aramah, iceT, bobánek před 4819 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Z českejch mám ráda Terezu Brodskou a Alenu Mihulovou, z chlapů jsem mívala ráda Brodskýho a Dlouhýho. Od Zapomenutýho světla respektuju Polívku, ale jeho humor ráda nemám.
V absolutním měřítku je ale u mě jedničkou Jeremy Davies, zamilovala jsem si jeho postavu v Lostech a díky tomu jsem zkoukla i další filmy, kde taky hraje výborně. Vždycky hraje nějak cáklý, ale vlastně hrozně sympatický postavičky, hraje je hrozně přirozeně (až by mu člověk věřil, že je trochu cáklej taky :o) a roli hraje i fakt, že to je hezkej chlap. Ale spousta lidí ho nemůže ani cítit – prostě génius, musíte ho milovat nebo nenávidět :o)
A super je i Hugh Laurie alias Dr. House. Taky hraje skvěle a má hroznej záběr, typickej renesanční člověk, což je sympatický.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Melina Kanakaredes… ale příliš TV nesleduju

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dagry

Z našich Pavel Liška a ještě když hraje nějakého takového lehce zadrhávajícího, tak je roztomilý. No a ze zahraničních Richard Gere, ikdyž už je to taky starý pes, ale pořád fešák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Tenhle není špatný nebo jo?
http://vydelek­zreklam.cz/uplo­ad/img/perex/213­.jpg
Doplňuji:
Tak jinýho:
http://www.pro­fesionalove.or­g/images/zahla­vi-v2.gif

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
magicm18

Josef ABRHAM.Nevim,jestli je to tim,ze je mi velmi podobny,ale podle mne je to fakt Pan herec.Take mam rad Viktora Praise.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bobánek

Z našich Miroslav Donutil,Bolek Polívka a Eva Holubová a ze zahraničních Charles Bronson,Chuck Norris a Sly Stalone

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hara

Rowan Atkinson (no prostě Mr.Bean)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Eric Roberts,Arnold Wossloo jsou mí oblíbení,ale je jich ještě víc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

musím ještě souhlasit s Terryle ohledně Hugha Laurieho, v „Dr. Houseovi“ to byl správnej herec na správným místě (představme si ještě tu geniální náhodu, když byl casting hotov a Laurie se dostal do situace, kdy se proti svým zvyklostem několik dní nemohl oholit. Dostavil se s několikadenním strništěm a moviemakeři zavýskli nadšením – „tak to je přesně dr. House, jak jsme si ho představovali“. No dokázali byste si ho představit bez strniště? To už by nebyl on ;{)>
Dokonalá byla v tomto geniálním seriálu rovněž Lisa Edelstein alias Lisa Cuddy. Viděl jsem s ní mnoho interviewů a zákulisních scén a s překvapením zjistil, že vůbec není taková, jak bychom si ji představovali podle ztvárnění Lisy Cuddyové. Naopak, věčně usměvavá a smějící se a o to víc překvapí, že ty úsečné rozhovory s Housem plné kousavé ironie si velmi užívá ;{))>

před 4818 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dagry

Miro.. už se omrzel. Bylo ho dost.

před 4819 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dagry

Jo tak Profesionálové, to je jiný kafé !! Dobrá trefa !!

před 4819 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek