stana73

Jaký je váš oblíbený herec,herečka?

Doplňuji:
Ten je skvělej! A když ho doplní Janžurka … :D

Nejlepší odpověď
Terryle

Z českejch mám ráda Terezu Brodskou a Alenu Mihulovou, z chlapů jsem mívala ráda Brodskýho a Dlouhýho. Od Zapomenutýho světla respektuju Polívku, ale jeho humor ráda nemám.
V absolutním měřítku je ale u mě jedničkou Jeremy Davies, zamilovala jsem si jeho postavu v Lostech a díky tomu jsem zkoukla i další filmy, kde taky hraje výborně. Vždycky hraje nějak cáklý, ale vlastně hrozně sympatický postavičky, hraje je hrozně přirozeně (až by mu člověk věřil, že je trochu cáklej taky :o) a roli hraje i fakt, že to je hezkej chlap. Ale spousta lidí ho nemůže ani cítit – prostě génius, musíte ho milovat nebo nenávidět :o)
A super je i Hugh Laurie alias Dr. House. Taky hraje skvěle a má hroznej záběr, typickej renesanční člověk, což je sympatický.

Další odpovědi
quentos

Melina Kanakaredes… ale příliš TV nesleduju

dagry

Z našich Pavel Liška a ještě když hraje nějakého takového lehce zadrhávajícího, tak je roztomilý. No a ze zahraničních Richard Gere, ikdyž už je to taky starý pes, ale pořád fešák.

Miroslavst

Tenhle není špatný nebo jo?
http://vydelek­zreklam.cz/uplo­ad/img/perex/213­.jpg
Doplňuji:
Tak jinýho:
http://www.pro­fesionalove.or­g/images/zahla­vi-v2.gif

magicm18

Josef ABRHAM.Nevim,jestli je to tim,ze je mi velmi podobny,ale podle mne je to fakt Pan herec.Take mam rad Viktora Praise.

bobánek

Z našich Miroslav Donutil,Bolek Polívka a Eva Holubová a ze zahraničních Charles Bronson,Chuck Norris a Sly Stalone

Hara

Rowan Atkinson (no prostě Mr.Bean)

iceT

Eric Roberts,Arnold Wossloo jsou mí oblíbení,ale je jich ještě víc.

quentos

musím ještě souhlasit s Terryle ohledně Hugha Laurieho, v „Dr. Houseovi“ to byl správnej herec na správným místě (představme si ještě tu geniální náhodu, když byl casting hotov a Laurie se dostal do situace, kdy se proti svým zvyklostem několik dní nemohl oholit. Dostavil se s několikadenním strništěm a moviemakeři zavýskli nadšením – „tak to je přesně dr. House, jak jsme si ho představovali“. No dokázali byste si ho představit bez strniště? To už by nebyl on ;{)>
Dokonalá byla v tomto geniálním seriálu rovněž Lisa Edelstein alias Lisa Cuddy. Viděl jsem s ní mnoho interviewů a zákulisních scén a s překvapením zjistil, že vůbec není taková, jak bychom si ji představovali podle ztvárnění Lisy Cuddyové. Naopak, věčně usměvavá a smějící se a o to víc překvapí, že ty úsečné rozhovory s Housem plné kousavé ironie si velmi užívá ;{))>

dagry

Miro.. už se omrzel. Bylo ho dost.

dagry

Jo tak Profesionálové, to je jiný kafé !! Dobrá trefa !!