Kristyna4444

Jaký je váš nejoblíbenější sport?

Nejlepší odpověď
quentos

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-vas-nejoblibenejsi-sport?podobna=1 je to furt stejný, akorát k tomu připočtěte dva roky ;{)> ač jsem nad ním strávil celý mládí, hraju ho furt se stejným zapálením, šestým rokem závodně a usiluju opět o kvalifikaci na republiku – byla by letos už čtvrtá za sebou.
Doplňuji:
rozuměj „letos už čtvrtý rok v pořadí za sebou“.

Další odpovědi
Led_

zdolávanie prekážok,
povedala by som, že to je nastarší a najťažší šport na svete, pokiaľ zdolávanie prekážok beriete športovo a čestne
vyžaduje to celého človeka, použitie všetkých dostupných zmyslov a orgánov

anonym

Odpočívání v posteli.

Škoda

Můj sport je fotbal nebo hokej; protože na malé obrazovce stejně nejde rozeznat jestli hrají hokej nebo fotbal, natož barvy hráčů. Tudíž můj nejoblíbenější sport je lyžování.

cochee

Aktivně šipkový sport, pasivně lední hokej.

Rocker

Určitě cyklistika,kdykoliv můžu,vyrážím na kolo.

rob1

Fotbal a ted' mě chytla posilka !

ManInBlack

Fotbal.

Mika47

Miluju floorball!!! :*