Avatar uživatele
natybubu

jaký je váš nejoblíbenější sport??

Doplňuji:
můj............. poker!!!:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? bolak, anonym, david22, anonym, anonym před 4252 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jakýkoliv , pokud se odehrává formou TV přenosu. Při nedávné olympiádě jsem snad i zhubla, jaký to byl maraton…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

scrabble … taky jsem spíš přes duševní sporty :{)>

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
david22

cyklistika
Doplňuji:
horská

Upravil/a: david22

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

KOUKAT se na plavání žen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Zírání > http://www.you­tube.com/watch?v=K24Rut­Whii0
Doplňuji:

http://www.you­tube.com/watch?v=QgjQBN3­d7Y0&feature=rel­mfu :)

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Líbí se mi všechny (asi) akrobatické sporty, některé zimní a motoristické, atletika a určité bojové sporty s boxem.
Doplňuji:
A ještě některé cyklistické sporty. Líbí se mi pokud je terén drsný, zablácený nebo plný hrbů.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Tanec (standardní i latina). Nejraději mám swingové lahůdky jako quickstep nebo lindy hop a slowfox…:-)
Pak plavání (Michale!!!!!) – dnes v bazénu sedm hodin, tak je vidět, že na té mé zálibě asi něco bude…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A můj chůze. Na tu ještě stačím, protože mohu jít podle toho, na kolik se právě v dané chvíli cítím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

já mám ráda spinning, skákání na trampolíně a korfball

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Advance

Jednoznačně hokej i když po něm mám o pár šedých vlasů více :D!!!
Doplňuji:
jo a ještě gaučing!!!

Upravil/a: Advance

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

rychla chuze,beh,tanec,bag­binton.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martula.lan

cyklistika a volejbal :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

cyklistika,plavání

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
50centes

Basketball

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

pizlicka: ten bagbinton, to je ta hra jak se hází baťohem skrz vobruč?

před 4251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pizlicka

ja to blbe napsala?to jsou dve palky a kosicek:-)

před 4251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

já přece vím, voco de, né…nejsém blbéj

http://img.pic­tureup.cz/29082012­/a91171b22b1c438b25e23fa­d002954232b9d1b10­.jpg

ale správně se to píše Badminton, podle vynálezce Josifa Vissarionoviče Badmintona

před 4250 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Damiano, jak se tančí s ploutví ? Ty musíš být Kolesova najáda snů ! Tolik času ve vodě snad nemůže zůstat bez následků ! Šmankote, to bych snad ani neušla, co ty naplaveš..:D

před 4252 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

No, víš ona je tam taky vířivka, různé skluzavky a bublavá leženíčka, sauna a tepidárium, to pak dost ubíhá – takže nemysli, že lezu do rajónu Ivetě Hlaváčové…:-). Možná jsem mohla napsat sedm hodin na plovárně, ale chtěla jsem udělat Michalovi větší radost „správným“ výběrem slova. No co, chytla ses mi ty…:-D

před 4251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

No a ani mi nedal palec! Asi bude něco na tom, že co oči nevidí, srdce nebolí…:-)

před 4251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

On má Michal občas takový náhlý výron otázek, že potom nějak nestíhá zpětnou vazbu :D Hele, když jsi taková vodní žínka, nemáš nějakou osobní zkušenost s Tropical Island ? A co je tepidárium? V příručním slovníku to nemám, tak ať to nemusím hledat. Díky:D

před 4251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Tak to ses tedy strefila! TI je moje noční můra, já vyhledávám jaksi „komornější“ atmosféru…:-) Možná se to se mnou táhne od doby, kdy moje teta pracovala jako plavčice a já s ní ráda chodila od rána do práce, kdy bylo ještě zavřeno pro veřejnost. Nějak mě to soukromí oslovilo…:-) Takže s TI ti asi moc neporadím. Co se týká tepidária, je to vlastně taková odpočívárna, s lehátky uspůsobenými tvaru těla (obvykle vyhřívanými a keramickými) a na stropě jsou nainstalovány takové „jako“ lampy, které tlumeně svítí, ale hlavně vyzařují ionty (navozují mořské klima). Popíjíš tam teplý bylinkový čaj. Výborně se zrelaxuješ po delším plavání, ale hlavně po sauně a zaručeně se tam usíná…:-) Super tepidárko mají třeba ve Skalníkovi/Hvězdě v Mariánkách.

před 4251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

No tak to dík za názor a tip! já také preferuji spíš soukromí a žádné „mega“. A ty Mariánky vyzkouším, pojedu brzy za dcerou a vnučkou, je to nedaleko a hlavně to po několika dnech u nich budu mít zapotřebí :D

před 4251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Užij si to. Mariánky miluju. 🙂

před 4250 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek