Pokročilý

jaký je váš nejoblíbenější sport??

Doplňuji:
můj............. poker!!!:)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Jakýkoliv , pokud se odehrává formou TV přenosu. Při nedávné olympiádě jsem snad i zhubla, jaký to byl maraton...:D

Další odpovědi:

Zlatý

scrabble ... taky jsem spíš přes duševní sporty :{)>

Bronzový

cyklistika
Doplňuji:
horská

Zlatý

KOUKAT se na plavání žen.

Zlatý

Líbí se mi všechny (asi) akrobatické sporty, některé zimní a motoristické, atletika a určité bojové sporty s boxem.
Doplňuji:
A ještě některé cyklistické sporty. Líbí se mi pokud je terén drsný, zablácený nebo plný hrbů.

Zlatý

Tanec (standardní i latina). Nejraději mám swingové lahůdky jako quickstep nebo lindy hop a slowfox...:-)
Pak plavání (Michale!!!!!) - dnes v bazénu sedm hodin, tak je vidět, že na té mé zálibě asi něco bude...

A můj chůze. Na tu ještě stačím, protože mohu jít podle toho, na kolik se právě v dané chvíli cítím.

Zlatý

já mám ráda spinning, skákání na trampolíně a korfball

Jednoznačně hokej i když po něm mám o pár šedých vlasů více :D!!!
Doplňuji:
jo a ještě gaučing!!!

Bronzový

rychla chuze,beh,tanec,bagbinton.

cyklistika a volejbal :)

Stříbrný

cyklistika,plavání

Pokročilý

Basketball

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

pizlicka: ten bagbinton, to je ta hra jak se hází baťohem skrz vobruč?

Bronzový

pizlicka

ja to blbe napsala?to jsou dve palky a kosicek:-)

Zlatý

bolak

já přece vím, voco de, né...nejsém blbéj

http://img.pictureup.cz/…

ale správně se to píše Badminton, podle vynálezce Josifa Vissarionoviče Badmintona

anonym

Damiano, jak se tančí s ploutví ? Ty musíš být Kolesova najáda snů ! Tolik času ve vodě snad nemůže zůstat bez následků ! Šmankote, to bych snad ani neušla, co ty naplaveš..:D

Zlatý

Damiana

No, víš ona je tam taky vířivka, různé skluzavky a bublavá leženíčka, sauna a tepidárium, to pak dost ubíhá - takže nemysli, že lezu do rajónu Ivetě Hlaváčové...:-). Možná jsem mohla napsat sedm hodin na plovárně, ale chtěla jsem udělat Michalovi větší radost "správným" výběrem slova. No co, chytla ses mi ty...:-D

Zlatý

Damiana

No a ani mi nedal palec! Asi bude něco na tom, že co oči nevidí, srdce nebolí...:-)

anonym

On má Michal občas takový náhlý výron otázek, že potom nějak nestíhá zpětnou vazbu :D Hele, když jsi taková vodní žínka, nemáš nějakou osobní zkušenost s Tropical Island ? A co je tepidárium? V příručním slovníku to nemám, tak ať to nemusím hledat. Díky:D

Zlatý

Damiana

Tak to ses tedy strefila! TI je moje noční můra, já vyhledávám jaksi "komornější" atmosféru...:-) Možná se to se mnou táhne od doby, kdy moje teta pracovala jako plavčice a já s ní ráda chodila od rána do práce, kdy bylo ještě zavřeno pro veřejnost. Nějak mě to soukromí oslovilo...:-) Takže s TI ti asi moc neporadím. Co se týká tepidária, je to vlastně taková odpočívárna, s lehátky uspůsobenými tvaru těla (obvykle vyhřívanými a keramickými) a na stropě jsou nainstalovány takové "jako" lampy, které tlumeně svítí, ale hlavně vyzařují ionty (navozují mořské klima). Popíjíš tam teplý bylinkový čaj. Výborně se zrelaxuješ po delším plavání, ale hlavně po sauně a zaručeně se tam usíná...:-) Super tepidárko mají třeba ve Skalníkovi/Hvězdě v Mariánkách.

anonym

No tak to dík za názor a tip! já také preferuji spíš soukromí a žádné "mega". A ty Mariánky vyzkouším, pojedu brzy za dcerou a vnučkou, je to nedaleko a hlavně to po několika dnech u nich budu mít zapotřebí :D

Zlatý

Damiana

Užij si to. Mariánky miluju. :-)

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.