lololomaja

Jaký je Váš nejoblíbenější jelení lůj?

Dobrý den,
myslím, že otázka je jasná:) Já jsem včera objevila Platentu (zelený jelení lůj „Platenta“) Ještě nikdy jsem ho neměla a je naprosto úžasný! Krásně voní a pomáhá.
Jaký máte rádi vy a který je podle Vás nejlepší??

Nejlepší odpověď
anonym

Nejlepší je vepřové sádlo… Proč bych si na hubu měl patlat jelení (nebo tedy spíše ´laní´) placentu??
Sorry, ale tady nejsi na chatu jedenáctiletých (nebo kolik ti je)!

Další odpovědi
anonym

Já mám rád ten červenej jahodovej, mám doma dva, každý od jiné značky.
Nedovedu si představit jít ven jen tak se suchými rty a už vůbec ne dát holce pusu jen tak bez voňavé jahůdky na rtech.

petra15

Zapomen vsechny zdejsi odpovedi.....­..Nejlepsi je : Weleda Everon (na rty)

Hamon

Žádný. Jak to slečna na sebe napatlá, přestanu mít chuť ji „okusovat“.

Stingo

já mám ráda zázračný kelímek od Oriflame

cochee

Podle mě je nejlepší žádný. Je to hnusné.
Doplňuji:
Petra15: i to je hnusné.

Irisa

Jelení lůj je jelení lůj… všechny jsou pro mě stejné… použiju ho jen v zimě na lyžáku a je mi jedno, od jaké značky je :D

petra15

cochee
tak to nevis o cem mluvis…je to ten nejlepsi kosmeticky vceli vosk ( s atd.)a i s mirnym UV-faktorem(asi4), stoji 100kc – v DM, vyplati se a dlouho vydrzi…

cochee

Vím o čem mluvím, ještě jsem nenarazil na nic, co by nesmrdělo úplně stejně jako ty nejlevnější placenty :P