Jaký je vaš nejoblíbenejší horor ?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Bazén

Zajímalo by mě, zda ty herečky musely umět plavat nebo toho dosáhli filmaři nějakým trikem, např. je tahaly na laně a ty pak digitálně vyretušovaly v postprodukci.

Další odpovědi
WeeBear

Ráda vzpomínám, když jsem se jako malá dívala na všechny díly panenky Chucky a pak jsem se bála jít spát. Dnes je už na horory jiná doba, přesto Chucky zůstal mým nejoblíbenějším. 🙂

briketka10

Tramvaj a bazén stará verze, když jsem byla malá..
Kostka, všechny díly Saw..
Doplňuji:
ad czechrapsind z Tvého odkazu jsem si z Uložto včera stáhla „Orphan“ výborné recenze a mě se taky moc líbil !! těším se na další !!

anonym

Do vyhledávače jsem zadal požadavek „mé oblíbené hororové filmy“ a vyšlo http://blog.sky­luke.cz/nejlep­si-thrillery-a-horory-2000-2010-podle-skajluka/

fablen

Zrcadla
Saw
Bazén asi neznám, mohu poprosit o odkaz?

Damiana

Podle nálady: Psycho – původní, Kruh – japonský, Záhada Bair Witch, Stigmata. Docela se mi líbilo i Metro a SAW I.

Sea

Jsem na duchařiny, takže tady můj výběr: 1.Nenávist 1,2
2.Fragile – výborný příběh
3.REC 1,2 – trocha zombií
4.Oko 1,2
5.Shutter neboli Clona
6.Insidious
7.Šepot
už si snad ani nevzpomenu 🙂

redy

Horory nemusím

venkovan

Není to horor, ale skutečný příběh.
Název sdi nevzpomenu, ale děj je o tom, že partu lidí na výletní jachtě napadlo skočit najednou do moře. Potom zjistili, že zapomněli z lodi předem pustit žebřík. A na lodi zůstalo malé mimino.
Až to uvidíš, tak hned ze začátku to vypni.
Stejně jako ti co se při potápění vynořili kousek dál od doprovodné lodi než bylo domluveno.
A takových je – není třeba se dívat na vymyšlené horory.
A počkej až z filmují příběh toho cvoka, respektive jeho obětí z Norska.

briketka10

ad fablen tady je odkaz na film bazén nová verze..

http://www.csfd­.cz/film/28764-bazen/

jako malá jsem viděla o malých klucích jak je někdo zabijí, bylo to ale v 75 roku..