Myšák V.

Jaký je váš nejoblíbenější citát od někoho slavného?

Dvě věci na světě jsou nekonečné…
Vesmír a lidská hloupost…
I když s tím vesmírem si nejsem tak úplně jist.
(Albert Einstein)
Doplňuji:
Popř.Lepší s moudrým něco ztratit,než s blbcem něco nalézt…
Ten který je…není to o hrdinech?kterých jsou plné hřbitovy???

Nejlepší odpověď
annas

Citáty střídám podle nálady.

Dnes se mně líbí Sofoklův:
"Pamatuj, že i ta nejtěžší hodina ve tvém životě, má jen 60 minut.:

Další odpovědi
kropitko

„Nikdy nedělej nikomu nic, co nechceš, aby dělali tobě. S výjimkou sexu.,,myslím,že to řekl někdo hodně slavný

P.s už jsem to tu psala několikrát, ale jelikož je už večer, tak jsem tam namontovala i ten sex,,,,
Doplňuji:
Ještě jsem si vzpomněla „Co tě nezabije, to tě posílí.“

ten který je

Nenahraditelných lidí jsou plné hřbitovy.
(sir Winston Churchill)

dudu

„Hovno,“ řekl Baloun, aby se zapojil do diskuse.

hanulka11

od neznámého – Život je krátký. Tak běž a žij!

Fred

Nejoblibenejsi nemam, ale zde je jeden z mych oblibenych:
Je mnoho lidí, kteří čtou, aby nemuseli myslet.
Georg Christoph Lichtenberg

Terryle

Tak těch je spousta.

Vzletný: Když se ti zdá, že se proti tobě všecko spiklo, nezapomeň, že letadlo startuje proti větru, ne s ním. Henry Ford

Optimistický až za hrob, v kontextu ironický (autor, jak známo, spáchal sebevraždu): Život je krásný a stojí za to o něj bojovat. Hemingway

Hledající: Život, kterej si neklade otázky, nestojí za to, abys ho někomu záviděl. Bono

Otřepaný, ale ukrutně pravdivý: Jsi navždy zodpovědný za to, cos k sobě připoutal. Jsi odpovědný za svou růži. Saint-Exupéry.

Realistický… a myslím, že tak jednou skončí svět, spíš jako oběť lásky než nenávisti. Stephen King

A na závěr ten, kterého se držím, jak jen to jde…
Máš-li to štěstí, žes našel způsob života, který ti vyhovuje, musíš najít odvahu ho žít. John Irving.

lorja

„Jak věčně jednotvárná a neměnná jsou slova lásky – a jak bohatá je naproti tomu stupnice nadávek!“ (autor citátu Erich Maria Remarque)

To už další komentář nepotřebuje.

ten který je

To Myšák:On ten citát použil jako první pravděpodobně George Clemenceau a později i Ronald Reagan -bývalý prezident USA.

kapka

To Annas: Mohu si ten citát vypůjčit a říci ho v pondělí v práci? Je opravdu moc hezký. 😁

annas

Kapoko, jistě. Vždyť já jsem ho nevymyslela.

kapka

To Dudu: 😁 😁 😁
To ostatní: všechny uvedené citáty jsou hezké.