Avatar uživatele
tom004

Jaký je váš názor „vietnamské“ hotové nudlové polévky? Také jsem slyšel,že se jim říká „kudrnaté“.

Při rozhovoru na F-1 dokonce lékař doporučoval lidem,kteří pracují v nepřetržitém provozu,tyto polévky,jako půlnoční jídlo. Tvrdil,že jejich konzumace zlepšuje,mimo jiné, pozornost při práci.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, hanulka11, hanny 2 před 4797 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Mě chutnají,ale ne každý den,zejména v zimě na zahřátí,protože jsou dost ostré.A nemyslím ty,co se dají koupit do pěti korun v každém obchodě,ty jsou snad i českého původu,ale nedají se jíst,myslím ty trochu dražší.Kdysi se doporučovalo nedávat do nich to tekuté koření,co je v sáčku s polívkou,ale bez toho to není ono.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vím,že obsahují mnoho soli,když se tehdy začali objevovat,ochutnala jsem je také.Dnes už je nekoupím,taky mi vadí jejich vůně.

Zdroj: http://ekonomi­ka.idnes.cz/tes­t.aspx?r=test&c=2001M008­T01A

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

To fakt nesnáším, už ten zápach . Ne nikdy jsem to nedala do úst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Nechápu jak to může někomu chutnat,vždycky když v obchodě vidím,kolik si toho lidi jsou schopní nabrat do koše,tak se nestačím divit!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stana73

Já stejně jako iceT,občas na zahřátí,ale ten tuk si do toho nedávám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Můj kolega v práci je každodenně jí ke svačině už několik let.Já jen cítím jejich „vůni“ mizím pryč.Beru je jako „nouzovku“ když není nic jiného k jídlu a sním jednu, maximálně dvě za rok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Já pouze vyjímečně,ale děti se po nich můžou utlouc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek