Avatar uživatele
Nikikalu

Jaký je váš názor polibek mezi dvěma gayi na veřejnosti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? barnajka před 4691 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Ano

Je mi to úplně jedno,ať si dělá kdo chce co chce,,,,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Ne

Ale stejně tak „ne“ i líbání hetero párů. Přijde mi to… že to prostě na veřejnost nepatří, je to trochu bezohledný vůči ostatním a jejich vnímání a cítění. Ale je mi úplně jedno, jestli to je gay nebo lesba nebo normální pár.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Ano

Ať si dělá každý co chce je to jejich věc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AndreiRanger

Ano

Ano polibku kohokoli kdekoli s čímkoli, ale to příšerný oblejzání kdy to skoro vypadá, že si pár navzájem kontroluje mandle a ruce jim u toho provádějí preventivní kontrolu rakoviny prsu či jiných částí, tak to je na blití:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Ano

Když se budou líbat na ulici, asi se za nima zvědavě otočím, protože je to výjev, se kterým se až tak často nesetkávám :)) Ale neuráží mě to. Vím, že za svou orientaci nemůžou, jsou to lidi úplně stejně jako my „normální“ – proč by neměli mít právo na lásku? Na lásku se vším všudy.
Nemám v sobě úplně vyřešenou otázku homosexuálů a výchovy dětí – nevím, jestli bych to povolila nebo ne, je to fakt složitá otázka. Homosexuálové jako takoví mi ale vůbec nevadí. Dokonce mám dva kamarády-gaye a kdybych to o nich nevěděla, na první pohled bych nic nepoznala. Nemají takový ty „teploušský“ móresy, nenosí růžový tričenka ani kabelečky…prostě úplně normální kluci-chlapi :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vivatis2

Ano

Normálka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano

Aj oni sú ľudia, majú právo aj na lásku.
Na druhej strane intímnosti by mali ostať intímne a nie verejné, je jedno či medzi rôznymi alebo rovnakými pohlaviami.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

Ano

naprostý souhlas s Terryle.

Pokud by se jednalo o kratší polibek (ať už mezi gayi nebo klukem a holkou), tak proč ne, ale vášnivé líbání na veřejnosti příliš vhodné není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
filva

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cubulka

Ano

Ale na veřejnosti by je taky někdo mohl zmlátit.
Třeba můj otec.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek