Nikikalu

Jaký je váš názor polibek mezi dvěma gayi na veřejnosti?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano

Je mi to úplně jedno,ať si dělá kdo chce co chce,,,,

Další odpovědi
Terryle

Ne

Ale stejně tak „ne“ i líbání hetero párů. Přijde mi to… že to prostě na veřejnost nepatří, je to trochu bezohledný vůči ostatním a jejich vnímání a cítění. Ale je mi úplně jedno, jestli to je gay nebo lesba nebo normální pár.

dědapetr

Ano

Ať si dělá každý co chce je to jejich věc.

AndreiRanger

Ano

Ano polibku kohokoli kdekoli s čímkoli, ale to příšerný oblejzání kdy to skoro vypadá, že si pár navzájem kontroluje mandle a ruce jim u toho provádějí preventivní kontrolu rakoviny prsu či jiných částí, tak to je na blití:-D

barnajka

Ano

Když se budou líbat na ulici, asi se za nima zvědavě otočím, protože je to výjev, se kterým se až tak často nesetkávám :)) Ale neuráží mě to. Vím, že za svou orientaci nemůžou, jsou to lidi úplně stejně jako my „normální“ – proč by neměli mít právo na lásku? Na lásku se vším všudy.
Nemám v sobě úplně vyřešenou otázku homosexuálů a výchovy dětí – nevím, jestli bych to povolila nebo ne, je to fakt složitá otázka. Homosexuálové jako takoví mi ale vůbec nevadí. Dokonce mám dva kamarády-gaye a kdybych to o nich nevěděla, na první pohled bych nic nepoznala. Nemají takový ty „teploušský“ móresy, nenosí růžový tričenka ani kabelečky…prostě úplně normální kluci-chlapi :)

vivatis2

Ano

Normálka

led

Ano

Aj oni sú ľudia, majú právo aj na lásku.
Na druhej strane intímnosti by mali ostať intímne a nie verejné, je jedno či medzi rôznymi alebo rovnakými pohlaviami.

fablen

Ano

naprostý souhlas s Terryle.

Pokud by se jednalo o kratší polibek (ať už mezi gayi nebo klukem a holkou), tak proč ne, ale vášnivé líbání na veřejnosti příliš vhodné není.

filva

Ano

tuCZek

Ne

dudu

Ne

cubulka

Ano

Ale na veřejnosti by je taky někdo mohl zmlátit.
Třeba můj otec.