Amy9898

Jaký je váš názor na životní prostředí?Co vám vadívadí/nevadí? 🙂

Co ho znečišťuje a co by ho podle vás dokázalo zlepšit?

Nejlepší odpověď
Drap

Znečišťuje ho veškerá lidská činnost. Zlepšit by ho mohlo jedině poznání /nemyslím jednotlivce, ale celosvětově/ že životní prostředí je pro zachování lidstva důležitější než peníze.

Další odpovědi
brillant

DÚ a soutěže zde neřešíme.

postcd

bylo by hezké kdyby byla krajina co nejrozmanitější a méně monokulturní, kdyby se podporovalo lokální podnikání, hospodářství, méně dojíždění autem do vzdáleného zaměstnání. jinak samozřejmě by bylo potřeba důsledné třídění odpadu a ekologická recyklace, už sami výrobci na to mají vliv.

Šidlo

vadí mi, že sa tutlú a neriešia humusy, ktoré tu zanechali komouši…si myslíte, že všetky rakoviny a hrozné choroby sú z černobyľu? rakúšania boli tiež blízko a sú zdraví…

v postkomunis­tických krajinách je detská astma na raketovom vzostupe.....a nie, nie je to spôsobené primárne prehnanou hygienou matiek…to šíria hygienici zaplatení kotvie kým asi vládou…veď načo riešiť dopady starých humusov na deti?

odkedy WHO určil smog za rovnako nebezpečný ako fajčenie, čo sa tu zlepšilo?! čo robia českí a slovenskí ministri životného prostredia a zdravotníctva? už ste počuli, že by na niečom spolupracovali?

okrem škandálov s predajom emisíí vlády toto vôbec neberie.....

ReHu

To je na román. A ten tu psát nebudu.