Jaký je váš názor na umístění karavanu na zahradě?

Koupil jsem pozemek na zahradu 8*28 m. Chtěl bych na něj umístit nějakou chatku, ale ty jsou poměrně drahé a tak uvažuji o karavanu nebo něco podobného. Myslíte, že se tam bude hodit, z hlediska estetického ?
Doplňuji:
Pozor, neoplývám financemi nazbyt. Cena by se měla pohybovat do 25000 korun.

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze takto odpovědět. Záleží na konkrétním zařízení a na typu zahrady. V každém případě je tp jedno z možných řešení, tak proč ne.

Další odpovědi
gecco

Chajdu ´zboucháš´ z pár trámků a prken (třeba na zemních vrutech).
😉
No – ale i karavan (maringotku, kontejner…) můžeš zamaskovat obkladem nebo popínavkami.
Spíše bych se u takového postaršího levného karavanu bál, aby se nerozpadl.
Doplňuji:
Pokud máš cenově rozumný zdroj řeziva (a práci vlastní), pak by ses se zahradním domkem do 25 měl vejít vcelku pohodově…
V této ceně bych se ale u karavanu (maringotky…) toho rozpadu skutečně obával.
😉

dědapetr

Zadej si maringotka za odvoz do prohlížeče a uvidíš.

zzzlatokopka

Mobilní dommek je lepší, je sice dražší, ale dá se koupit už i za 150tis solidní:-) Dá se to zateplit, takže časem je dobrý i na zimu:-)

Karavan je taky fajn, jen je malý a většinou hůř vypadá.

Kolem 100tis pořídíš i pěknou chatku:-) netřeba desku, většina stojí na patkách:-)
Doplňuji:
Problém bude ten karavan v ceně do 25 převézt na tvůj pozemek.
Za ty prachy bude vypadat solidně, ale bude bez papírů, nebo papíry mít bude, ale bude to rezavá pelčka:-((

Budeš muset sehnat nějaký platoňák a přepravit ho takhle. Solidní karavan s papírama počítej teď na jaro kolem 50tis. Na podzim se dá koupit levněji:-)

setapouch

Já bych šel do něčeho takového:

http://auto.ba­zos.cz/inzerat/47091252­/AVIA-A31.php
http://auto.ba­zos.cz/inzerat/46232754­/obytna-avia-a31-furgon-na-veteranskych-spz.php
http://auto.ba­zos.cz/inzerat/45669058­/Obytna-awia-furgon-v-dobrem-stavu.php

Ale uznávám, ne každý by to zkousnul :)

cukrar

Jako že máme posuzovat estetiku vaší nemovitostí?
Klidně karavan pokryjete palubkami, nikdo nic nepozná..
Po čase a dle peněz budete dělat přílepky ke karavanu..

bolak

Tak kup ten lodní kontejner né?

http://www.ca­ru.cz/akce-2/

Doplňuji:
..akorát na to dáš záclonku, a taky to bude pěkný

zzzlatokopka

Pozor na střešní okno, má to často staré těsnění a oknem pak teče:-( Dobré je takový karavan na zahradě zastřešit. Já bydlím v chatové oblasti a tady je po zahradách podobných karavanů docela dost, většinou ale zastřešených:-) To zastřešení protáhnou před karavan a nají to i s terasou:-)

Taky ten převoz může nějdy přijít víc než karavan:-(

anonym

Převoz bych měl zajištěn za cenu 2000 auto + cca 1500 nafta a to docela jde, na tu vzdálenost.

anonym

dědapetr, to co radíš jsem samozřejmě udělal, ale mnoho inzerátu už není platných. Díky za názor.

dědapetr

Nebo stavební buňku za odvoz.

dědapetr

Zahradní domek levně nebo za odvoz.

anonym

setapouch, ne, to ne, ale díky za odkazy.

anonym

Nevím, zde sem nakouknete, ale mám zájem o tento karavan. Kola a oj by se při převozu namontovala. http://postim­g.org/image/af­gmhtb4r/

briketka10

to je moc hezký 😁

gecco

„Oj a kola“ – to má STK a RZ?
Pokud ne, raději to převez náklaďákem – pokuta by mohla převýšit cenu…
😉

anonym

Gecco, dal jsem nabídky, ale ceny materiálů jsou úchvatné. Na chatku o rozměrech 332,5 m by vyšel na nějakých 20 tisíc a vlastní les nemám. 🙂

anonym

Nemá to i ono, a určitě by to nejelo po vlastní ose.