Avatar uživatele
hanny 2

Jaký je váš názor na tohle video?

http://lukaslho­tan.blog.idnes­.cz/c/283305/No­vy-hit-internetu-Jiz-nedam-statu-ani-korunu.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? alenad před 4254 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Super. No a co jako dál??? Dělat, že se mě problémy státu netýkají? Že stát nepotřebuji. Začneme si stavět oppida obehnaná zdmi, hradbami z kmenů otesných do špičky a vodním příkopem?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rocker

Jak mám neplatit daně,když mi je strhávají přímo z platu?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Plané a myšlenkově chudé. Tudy cesta nevede. Než by se otočil už by tu pěknou chalupu za sebou neměl. Jestlipak alespoň ví jaký je daňový tok v tomto státě, kdo jakým způsobem daně odvádí a jaké jsou sankce za neplacení daní?
Jak chce přestat platit DPH, spotřební daň. To pak bude muset krást nebo umřít hlady.
Prostě tude cesta nevede!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wang

Dost naivní a dětinský postoj, přátelé! To není řešení!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zabývá se hlavně islámem a poukazuje na multikuliralizmus, který není tak dobrý jak se jevi i v rámci EU. Tento článek vybočuje z jeho ranku. Každopádně dokáže lidi zaujmout a debatovat o problému.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alenad

Jojo , má pravdu , jenže s tím neplacením ,daní bychom si moc nepomohli .
Je zajímavé , že na webkách koluje , víc takových agitek , lidi jim dávají za pravdu , ale dál si sedí na zadcích a zmůžou se jen na láteření , na naši povedenou vládu .
S vládou to samozřejmě ani nehne , kdo by taky dobrovolně opustil takové koryto ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Zjednodušene – štát je rodina vo veľkom.
A teraz si predstavte, že by vaše zarábajúce dieťa žijúce vo vašom spoločnom byte, neprispievalo so svojho príjmu ani halier na chod rodiny a domácnosti.
Myslím, že k tomu viac netreba povedať.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek