Jaký je váš názor na těžbu ropy chystanou v Arktidě ?

Sama s těžbou ropy v Arktidě nesouhlasím. Sice získáme nějakou ropu navíc, ale zároveň se tím naruší ještě více už takhle křehká krajina. Děkuji za vaše názory.
http://ekonom.ihned.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nesouhlasím s těžbou

Doplňuji:
Jenže vládám je to jedno. Místo toho, aby začaly přemýšlet o nějakém šetření zdrojů, potažmo planety, využívání zdrojů méně agresivních, vycházejí pouze z čísel a hlavně - po mně potopa.
Je to děs!

Další odpovědi:

Mám jiný názor

Ale stejně ho nikdo poslouchat nebude.
Takže asi tolik: Ono nám jednou matička příroda všechno vrátí. Myslí-li si lidstvo, že je všemocné, obrátí si proti sobě i to, co se zdánlivě nedá.
Pro mrzký peníz nakonec ztratíme právo i na možnost žít.
Pokud nějaká ropa na světě k nalezení bude, tak naftařské společnosti nedopustí, aby zde mohl fungovat jiný pohon než motory závislé na naftě. No a potom budou stejní magnáti diktovat podmínky, jak to s dopravou bude dál.

Zlatý

Mám jiný názor

Nesouhlasím, ale ve světě kde vítězí peníze nad ekologií, s tím musíme počítat. A doposud neni moc, která by tomu dokázala dlouhodobě zabránit.

Pokročilý

Souhlasím s těžbou

Doplňuji:
Osobně bych nesouhlasil ale podívejme se kolem sebe ropa nás obklopuje z 80 % , a potřeba prostě je a to i když mám přírodu taky rád ale kdyby se ta těžba mohla udělat pořádně ani by to tak neuškodilo , ale hlavně tam nikdo těžit ještě hoooodně dlouho nebude ta zažijí možná tak naši vnuci nebo spíše pravnuci , protože ta těžba by tam byla podle všeho tak 20x nákladnější ...

Zlatý

Nesouhlasím s těžbou

ale můj názor bude ruské vládě ukraden a udělá si co bude chtít no ne ??

Pokročilý

Nesouhlasím s těžbou

Doplňuji:
Myslím, že by se kvůli ropě neměla ničit a narušovat příroda. Ať už kdekoliv.

Zlatý

Mám jiný názor

Doplňuji:
Myslím si že pokud bohaté státy nechtějí riskovat nějaký ozbrojený konflikt (což by bylo pro všechny kontraproduktivní)tak vytvoří do budoucna dohodu, která prolomí veškeré zákazy těžby i v samotné Antarktidě.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 648
Zlatý beer 514
Zlatý annas 513
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.