Stříbrný

Jaký je váš názor na takovéto zprávy?

http://www.super.cz/…

tušímže Dr. BAN sem dával tuto otázku a někdo mu ji zmazal, tudíž ji sem mile rád dám znova, aby se dozvěděl vaše reakce a nemusel pokládat otázku o mazálcích

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Mě šlo jen o to, čím se novináři zabývají, místo, aby se pídili v jiných oblastech jako je třeba korupce atd..

Další odpovědi:

Bronzový

Takovym novinarem muzu byt i ja.Protoze napsat k tomu okementar co se tyce k nicemu umim i ja.A nemusim moc smejdit,stacilo by to ze sousedstvi a mam vydelano.Nectu bulvary,je mi jedno jak kdo zije a halvne nejsem drbna.Takze tito umelci co si rikaji novinari-jsou lidsky nevychovani a chybi jim ego.

Bronzový

Jako od puboša.
Doplňuji:
No bulvár

Zlatý

znova se s tím psát nebudu ! A´t už konečně opraví ten script. Javascriptu tu je přes 300 kb !

Bronzový

Tímhle bych se živit asi nechtěl... přirovnal bych to k ochrance v krámu.... ubožáci, co nic neumšj.... ale dokud to bude mít nějakej počet přečtení bo podle čeho se tyhle blbosti odměňujou, tak to budou dělat pořád... viz princezna Kate atd. JE TO SVNSTVO!

Pokročilý

Trapny jak krava,to muze psat jen uplnej blbec a celej ten bulvar je jedna velka sracka.

Podle mně už prostě nevěděj, o čem psát. I když, vsadil bych se, že velká spousta lidí by vám vyjmenovalo několik témat, která jsou narozdíl od těchto úchyláren důležitá.
Doplňuji:
Počítám, že novinky na takováto témata může napsat jen nějaký nadržený puberťák.

Stříbrný

no děláte jak kdyby jste nikdy neviděli ženskou s roztaženejma nohama.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.