Mili @

Jaký je váš názor na soutěže MISS?

Doplňuji:
Taky mě to už nebaví, ta výrobna hééééreček…!!

Nejlepší odpověď
Jahoda

Že každý rok je to to samé jak rok minulý, předminulý… A už to je nuda.

Další odpovědi
iceT

Drive jsem se koukala,i kdyz ne kazdy rok,a jak pisou ostatni,prijde mi to nudne.Na ty divky se divat da,jsou opravdu hezke,ale zda se mi,ze Ceska Miss,co nad ni ma patronat zena(byvala modelka nebo Miss,jmeno si nevzpomenu)je mnohem lepsi,protoze divky v teto soutezi maji jine proporce,proste nejsou tak hubene.