Rakira

Jaky je vas nazor na sebeposkozovani?

Osobne si myslim, ze ti lide si neuvedomuji, ze potom budou litovat tech jizev a tak :( Co si o tom myslite vy?

Nejlepší odpověď
bolak

Myslím že je jí to jedno. Klasické sebepoškozování je ventil, lidi co to dělaj to většinou prováděj tajně, a styděj se za to. Tvoje kamarádka nejen že se za to nestydí, ale ještě se tím před tebou chlubí. Chce bejt zajímavá aspon tímhle, protože jinak zřejmě nemá čím by zaujala. Je to jen ubohej pozér, ale nahlásit ji můžeš jestli chceš, kor když ničí kružítko.

Další odpovědi
marci1

Bolest jim říká, že „jsou naživu“. ☹
Tělesná bolest odvádí pozornost od psychických trápení, poranění „zabaví“. Příčiny jsou rozličné, k sebepoškozování může vést i nuda. I formy jsou různé, typické je řezání na rukou.
Příčin bývá celá řada. Může to být pouhá touha získat pozornost, vyhnout se nepříjemnosti. Může jít o symbolické trestání sebe sama. O touhu po prožitku bolesti. Když dva dělají totéž, nemusí to být totéž. Někdy může jít jen o projev pubertální, ale i o jeden z příznaků nejzávažnějších duševních chorob.

Čtěte více na: http://www.vi­talia.cz/clan­ky/sebeposkozo­vani-jen-se-tak-trochu-riznout/#ixzz4Wou­ScaFx

mosoj

Zeptej se lidí od záchranky. Jezdí i třikrát denně do věznice právě kvůli tomu.
Nakopat a zavřít do středověké Bastily.

klumprt

Jedná se o lidi, kteří na sebe chtějí upozornit. Hysterky. Může tam být komplex méněcennosti. Ti lidé většinou nejsou zábavní, ani extra inteligentní ani nijak zajímaví a to je štve. Proto se něčím říznou a mají velké uspokojení z toho, že někdo na ně vyvalí v údivu oči, ježišmarjá, co se ti stalo.

pizlicka

sebepoškozovani je uleva od psychické bolesti.jsou to nahromaděné emoce,vnitrni napjetí,kdy uleva prichazi,řiznutim do sebe.ten clovek,co to dela,tim riznutim citi,jako by se vyfoukl,jak balonek-pocituje psychickou ulevu.ta je vetsi,nez fyzicka bolest.