Avatar uživatele
luckykubrt

Jaký je váš názor na proroctví, že prostřednictvím Jehovova jména si budou žehnat všechny národy?

Zdroj: http://wol.jw­.org/cs/wol/d/r­29/lp-b/2014044

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2723 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Jsem optimista a věřím, že všechny národy světa si budou navzájem žehnat, pokud se dříve navzájem nevybijou. Nevím, proč by do toho měla kecat nějaká smyšlená osoba. Je to na lidech a národech, na nikom jiném.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nevím no, posledně když mi přišla do rukou kapesní bible od Svědků Jehovových, tak skončila jako popel (hoří fakt dobře).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Pchá, nesmysl!

Hare Krišna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Já si myslím, že by se to rozhodně nemělo tak žrát.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Stejný, jako na všechna ostatní proroctví.
[Souhlasím s Klumprtem. (–: ]

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Že je to hloupost, protože nic jako jehova naštěstí neexistuje. Navíc nikdy si všechny státy nežehnaly, a ani nikdy nebudou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Papež také pravidelně ve svém poselství žehná „Urbi et Orbi“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Budou. Jen co Židé ovládnou i Čínu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… že za sto let své vlády (Jehova) dokázal opravdu pobláznit dost lidí …
… nemám rád, když mně někdo vnucuje svůj názor …
… nemám rád, když jakékoliv náboženství tvrdí: „ten náš bůh je ten správný a jedinej“
… kdyby nebylo takovejhle blbců, nebylo by tolik válek a teroru (muslimové se nemstějí, jen děkují křesťanům za křížové výpravy)
… kdyby jste dodržovali, vše co vám váš bůh nařizuje (BŮH, ne to co hlásaj vaši kněží) – myslím všechna náboženství >>> to by bylo na světě krásně …
… začněte myslet mozkem …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bububabu

Iz. 55:10,11
10. Spustí-li se lijavec nebo padá-li sníh z nebe, nevrací se zpátky, nýbrž zavlažuje zemi a činí ji plodnou a úrodnou, takže vydává símě tomu, kdo rozsévá, a chléb tomu, kdo jí.
11.Tak tomu bude s mým slovem, které vychází z mých úst: Nenavrátí se ke mně s prázdnou, nýbrž vykoná, co chci, vykoná zdárně, k čemu jsem je poslal.“

Nikde ani slovo o tom že si budou žehnat všechny národy. Máte špatnou Bibli!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
luckykubrt

klumprt: A já si zase myslím, že je to ta nejdůležitější věc pod sluncem než přijde soudný den. 🙂

před 2723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ten nikdy nepřijde. A nejdůležitější věc to také není.

před 2723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
luckykubrt

Ta údajně smyšlená osoba, ale před 3 000 lety předpověděla události, které se v dnešní době splňují !!!

před 2723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Žádná smyšlená osoba nikdy nic nepředpověděla. To předpověděli lidé. Zajímalo by mě, co předpověděli? Já teď také mohu něco říct, a je dost velká pravděpodobnost, že se to za 3k let vyplní.

před 2723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Aha, a jak to víš? Ty jsi ho slyšel na vlastní uši? Ovšem že ne, jen sis někdy něco přečetl co bylo napsané člověkem.

před 2723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
luckykubrt

Celá Bible je inspirovaná Bohem… i když ke psaní použil své služebníky. A žádný člověk nemůže předpovídat tisíce let dopředu, že budou lidé, kteří budou sloužit Jehovovi, kdyby žádný neexistoval. 😉

před 2723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Není inspirována bohem. Náboženství si lidé vymysleli kvůli tomu, aby mohli manipulovat s lidem + kvůli tomu, že si tehdy nedokázali vysvětlit určité věci = toho také ti, kteří to vymysleli, využívali.

Nikdo jehovovi neslouží. Tihle lidi, co v něj věří, jsou psychicky nemocní lidé, co si jen myslí, že slouží nějaké vymyšlené bytosti.

Upřímně, také mě dost udivuje, že lidé v tyhle nesmysly i dnes věří, to by mě před tolika lety vážně nenapadlo…

Blahopřeji tvůrcům náboženství, dokázali jste otupit lidstvo i na tolik let dopředu.

před 2723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Je to věc víry, já ti ji neberu. Já zase věřím, že člověk si vytvořil Boha k obrazu svému. Člověk se inspiruje sám sebou a přírodou. Ještě jsem neslyšel, že by někdo učinil vynález či objev, protože mu to nakukal Jehova. Když tak to prohlásil někdy ve středověku jenom proto, aby ho neupálili.

před 2723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Náhodou, Baba Vanga předpovídala mnohem přesvědčivěji než nějaká Bible!!!!

před 2723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
luckykubrt

Jistě taky baba Vanga dokázala odstranit nemoci a smrt !? :P

před 2723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To nedokázala žádná kniha.

před 2723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Sláva Aristotelovi!!! Jediný pravý Bůh!!!

před 2723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Já myslím, že to byl spíš aztécký Opeřený had – Quetzalcóatl 🙂

před 2723 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek