Bronzový

Jaký je Váš názor na ostříhané vlasy u mužů strojkem bez nástavce?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Fandim tomu. Jsem strasne vsimava a hned me , ale podle okoli vim , ze nejenom me hned napadne , kdyz vidim , jak chlap ma kouty az k puli hlavy a honi to tam ze zadu ( Vit Barta ) :-)) , nebo do stran ... stejne to kazdy vidi a je to jeste horsi. A nebo nekdo ma par chlupu a jeste si je barvi na meliry .. , tak to je smrtelna kombinace . A jeste tupiruje ... , no , uvidime , kdo z vas me uz nebude paleckovat. :-)) Pryc s vlasy ( tedy : zbytkami vlasu ) , pak budete teprve sexy.
-iv-

Další odpovědi:

Zlatý

to je každého věc ,co si na hlavě udělá

Zlatý

za mých mladých čas dohola osříhaný člověk byl buď propuštěněc z kriminálu nebo měl vši.
Ostřihání dohola byl znak potupy.

Ale dnes je jiná doba.

I tak se mi to nelíbí.
Doplňuji:
mimochodem ,dnes jsou zase "holé lebky" trošku sprofanované právě ultrapravicovým hnutím.

také mi není sympatické.

Zlatý

Pokiaľ nemajú kockaté hlavy, teraz v lete je to len dobré. Teda u mladých.
U tých skôr narodených aj tak prevláda strata porastu :-) (Páni nič v zlom)

Bronzový

Je to mnohem hezčí,než nějakej šílenej účes.A taky asi rozhodně pohodlnější.A ještě ušetří za hřeben a místo šamponu stačí obyčejné mýdlo.

Bronzový

souhlasim s arygnocem. pro -iv- palecek jsem dal.
Kdyz ma nekdo na hlave 5 chlupu trema radama, tak to je jina. Podivejte se treba na naseho pana prezidenta o kolik zkratil uces za poslednich 20 let. Ale u mladych lidi, kteri tyto problemy nemaji, je to vzlastni.

Zlatý

Mě se taky holá hlava líbí,pokud je hezky tvarovaná.Rozhodně je to sympatičtější než účes alá přehazovačka,což je vidno především u starších pánů(pánové prominou).Mladí dnes taky shazují vlasy třeba právě proto,že je už v mládí dostihl osud v podobě počínajících koutů nebo holého kolečka na temeni.
Někomu ovšem čelo až na záda sluší a toho zbytku vlasů se nevzdá(Hejma,Janda).Jiné osobnosti shodily vlasy kvůli roli,Yul Brynner tak rázem získal na exotičnosti a já si ho s vlasama nepředstavím,jelikož jsem ho nikdy s vlasama neviděla,a ten český herec,co ztvárnil v Ulici pana Bařinku,taky shodil vlasy kvůli roli a četla jsem,že mu už nikdy nenarostly.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.