DaniSimk

Jaký je Váš názor na ombre hair???

Kombinace bruneta+blond ombré
Doplňuji:
http://wehear­tit.com/entry/94286558­/search?contex­t_type=search&con­text_user=Kare­nesparza&page=2&qu­ery=ombre+hair

Odpovědi
iceT

Ono je to docela hezké,ale myslím si že to dost vysušuje vlasy.Kamarádka má hodně dlouhé tmavé vlasy barvené,a na třetinu délky si dala světle hnědou a ty vysušené konce jsou vidět.Přece jen je třeba tu tmavou stáhnout,i když to dělá kadeřník.

mosoj

  • 0–

Irisa

Měla jsem, vypadalo to skvěle, ale moc rychle se to smylo. Nevím, jestli to bylo jen nekvalitní barvou, nebo je to tak všude… každopádně až se to smyje, bude to trochu vidět (zvlášť, když máš blond)

kazut

Ombré je super, akorát se stalo tak populární, že ho má každý 2… Vlasy se můžou dost vysušovat, záleží jakou technikou a prostředky je děláš, někdy stačí používat jen kondicionér a vlasy budou zdravé. :)

Lili Marlene

Příšerný trend…přerostlý odrost. Barevné ombre jsou mnohem hezčí, třeba růžový.

KerrKnock

Ombre mám a jsem s ním nespokojená, vypadá to jako velké odrosty. Když už ombre, tak barevně. Naštěstí mi vlasy rostou rychle a ombre snad budu moct brzo ostříhat:)