Avatar uživatele
anonym

Jaký je váš názor na neustále se opakující písničky různých rozhlasových stanic?!

Třeba Vysočina,Impuls či Faktor!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? GM, dědapetr před 4627 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Jako vysílání pro sklerotiky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Je to jasné. Jde o peníze. Kdo víc zaplatí, zasúponzoruje a podobně, hraje se co nejčastěji a to zase zajistí popularitu a větší prodej nosičů. Zřejmě zde hraje roli i osobní vkus jednotlivých hudebních redaktorů

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pokazdejinak

ani mi to moc nevadí, když jedu v autě, ale když nám hrála Evropa2 v práci, tak jsme to jednou stopli – a přesně po 3 hodinách pustili playlist zase od začátku :)
teď už je to snad trochu lepší, ale nevím – v práci si pouštím vlastní mp3, doma radio neposlouchám a jak jsem řekla, v autě mi to nevadí, málokdy jedu 3 hodiny v kuse ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
coco

A nebo Frekvence, Hitrádio Orion…Už si rádio ani nepouštím,protože je to jako ohraná deska.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Poslouchám převážně rádio Krokodýl, když mám noční tak někdy i 24 hodin v kuse, mají tam slogan „ani jeden hit 2× během dne“, přičemž den netrvá 24 hodin, ale jen 12, ale i tak to jde. Nejlepší moderátor je tam Jarek Hemala, pouští nejlepší písničky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek