Jaký je váš názor na neustále se opakující písničky různých rozhlasových stanic?!

Třeba Vysočina,Impuls či Faktor!

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jako vysílání pro sklerotiky.

Další odpovědi
Drap

Je to jasné. Jde o peníze. Kdo víc zaplatí, zasúponzoruje a podobně, hraje se co nejčastěji a to zase zajistí popularitu a větší prodej nosičů. Zřejmě zde hraje roli i osobní vkus jednotlivých hudebních redaktorů

pokazdejinak

ani mi to moc nevadí, když jedu v autě, ale když nám hrála Evropa2 v práci, tak jsme to jednou stopli – a přesně po 3 hodinách pustili playlist zase od začátku :)
teď už je to snad trochu lepší, ale nevím – v práci si pouštím vlastní mp3, doma radio neposlouchám a jak jsem řekla, v autě mi to nevadí, málokdy jedu 3 hodiny v kuse ;)

coco

A nebo Frekvence, Hitrádio Orion…Už si rádio ani nepouštím,protože je to jako ohraná deska.

GM

Poslouchám převážně rádio Krokodýl, když mám noční tak někdy i 24 hodin v kuse, mají tam slogan „ani jeden hit 2× během dne“, přičemž den netrvá 24 hodin, ale jen 12, ale i tak to jde. Nejlepší moderátor je tam Jarek Hemala, pouští nejlepší písničky.