Angi-Shy

Jaký je váš názor na Lidl párky „Baroni pochoutkové párky“?

V Lidlu si miluju kupovat tenhle druh párků a i jsem slyšela že obsahují vysoké procento masa oproti otatním. Ochutnali jste je někdy a co si o nich myslíte?
http://img.naj­dislevu.cz/ak­ce/zbozi/453748-pochoutkove-parky.jpg

Nejlepší odpověď
gecco

…„i jsem slyšela že“… – o něčem, co „si miluješ kupovat“…
:-O

Šmarjááá – a proč si to složení nepřečteš??
Ale jinak tě uklidním – párky prakticky nejím – a pokud se jmenují „Baroni“ – pak jistě ne.
😉

Další odpovědi
marci1

Nezkoušela jsem je, ale v odkazu je kritika těchto párků : http://www.vy­lecit.cz/1684/test-parku-aneb-ktere-rozhodne-nebrat/

quentos

Párky jedině od řezníka. Ty ostatní viděly maso leda z rychlíku.

Agneta

Marci, moc pěkný odkaz…:DDD
► „Dnes tento druh pokrmu představuje spíše odpad, který je sice laciný, ale pro běžnou stravu naprosto nevhodný“ ► Takže když rodiče šetří na plechovou krabici(která musí být lepší než mají sousedi), tak tohle dostávají české děti k jídlu!
(prolétská strava?)

Co asi dostávají v Bulharsku, a co na Ukrajině?
A skutečně vysoké procento masa:DDD
Jen tam ještě chybí ten údaj, že „Baroni“ s nima krmí své psy – a že by vzdělané lidi ani nenapadlo je jíst:DDD

Lamalam

Do Lidla nechodím, o těch párcích si tedy nemyslím vůbec nic.

mosoj

Co mně chutná to sežeru a nic si o tom nemyslím.

Klaproth

Na tuto pochoutku nemám žádný názor. Do Lidla nechodím, párky kupuju od řezníka pana Stoklasy u nás v ulici.

Emefej

Neochutnal, nemyslím na ně. Párky jedině od našeho řezníka a uzenáře Franty B.

da ny

To tedy miluješ kupovat pěkný „humáč“!
Nikdy jsem je neochutnala a chutnat nebudu ;)
Párky téměř nejím
Čti a přemýšlej o tom, co vlastně jíš…