Angi-Shy

Jaký je váš názor na lidi, kteří se posmívají problémům/poruchám druhých?

Kolikrát si povšimnu, jak si lidi na internetu hrajou na drsnáky a jen se uboze posmívají lidem o kterch neví nic a myslej si tak že oni lidi jsou prostě hlupáci. Mluvím například o lidech, kteří maj potíže psát a lidi se jim smějou že píšou chyby nebo že se neumí vyjadřovat. Nebo o lidech, kteří procházejí těžkým obdobím a ostatní si je dobíraj opravdu necitlivým způsobem, kolikrát se najdou i ubožáci, kteří se vysmějou i vzhledu lidí, ať mají něco po úrazu, vadu od narození nebo i co se týče váhy, a některým hlupákům ani nedojde, že jejich nadváha nebo anorexie jsou součástí jejich nemoci (např štítná žláza)… a co tak vidím, takových „inteligentů“ je spousta i zde a už mi to přijde ubohé jak je tu 80% uživatelů kteří neumí odpovědět na otázku a jen lidi v komentářích urážej a admini nejsou ani schopný takový komentáře vymazat.

Osobně si myslím, že takovíhle lidi maj počítač od 6 let a neumí si ani pořádně hrát, jen si na internetu hrajou na něco co nejsou a tak i vyrůstaj ve stejném zvyku a neuvědomí si halt že jim to nikdo nežere…podle mě jejich rodiče do výchovy asi moc nedali… umře takových lidí lituji. Jaký je váš názor na podobný „machry“?

Nejlepší odpověď
anonym

Moc si vážím lidí, jako jsi ty, takových, kdyby bylo víc…a neposlouchej ty, kteří ti řeknou, že život je takový a nedá se nic dělat, protože to pravda není. Život je takový, jaký si ho uděláme, vyhýbej se špatným lidem, nenech si kazit náladu jejich reakcemi, a kdybys k nim byla stejná jako jsou oni, nikdy to lepší nebude, tady máš názorný příklad. Ty vyjádříš názor z plného srdce, dáš si s tím práci, napíšeš to, jak jen nejlíp umíš, myslíš, že ti dá někdo zapravdu a pak ti poradí, abys to řešila tím, že odejdeš, nebo že to prostě tak je. Ignoruj takové lidi, já to moc neumím, já to dělám tak – jak ty na mě, tak já na tebe a to není správně. Když je člověk zlý, je lepší se mu vyhnout a když se někdo někomu vysmívá, je jasné, že to s ním není v pořádku. normální člověk to neudělá. Záleží na povaze, buď si to vezmeš k srdci a trápíš se tím, čímž uděláš nesmírnou radost právě těm, o kterých píšeme, nebo je budeš ignorovat, anebo jim napíšeš, co si o nich myslíš, ale to nedoporučuju, to dělám já a není to dobré, protože oni se na tebe přilepí a budou tě otravovat víc, než kohokoliv jiného, protože prostě takový jsou a proto tady většinou jsou. Je nezajímá nic, jen jak urážet, otravovat, obtěžovat a prudit.

Další odpovědi
ivzez

Angi-Shy,
nevšimla jsem si, že by se tu někdo někomu posmíval z kteréhokoliv z důvodů, jež uvádíte. Ale nejsem tu pořád a nečtu všechny otázky/odpovědi. Mohla byste sem dát odkaz/y na konkrétní otázky?

A co si myslím o lidech, kteří jsou schopni se někomu posmívat?
Abych pravdu řekla, moc o nich nepřemýšlím.
Pokud někde na něco takového narazím,
nahlásím – je-li taková možnost – nevhodné reakce adminům,
nebo odcházím jinam…

Mirdas

Že jsou sami mnohem vážněji porouchaní.

marci1

Jsou to vlastně „nešťastní“ lidé, kteří si neví rady sami se sebou. Šťastní lidé vycházejí s ostatním bez problémů. 🙂
„Štěstí člověka závisí do značné míry na jeho mezilidských vztazích. Všimněte si, že právě šťastní lidé dokážou většinou vycházet s ostatními velmi dobře, a to v mnoha různých situacích. Uplatňují v jednání s nimi totiž jednoduchý princip, který Heather a Anne formulují takto: "Zaměřte se na to, co máte s ostatními společného, a nevyzdvihujte rozdíly.“
Dobré je řídit se citátem : ,,Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se chovali oni k tobě.„
A také mně napadá citát : ,,Je smutné, že hlupáci jsou tak sebejistí a lidé moudří plní pochybností.“

Zdroj: http://ona.id­nes.cz/sedm-pravidel-chovani-stastnych-lidi-dsu-/modni-trendy.aspx?c=A101102­_151007_styl_job

Šidlo

tiež negatívny

nie je nič horšie než ubližovať slabším…aj on-line…v dnešnej dobe hlavne on-line

a také tie infantilné posmešky ako zo škôlky.....to je naozaj svojprávny niekto, kto má mentalitu 5 ročného dieťaťa? ako taký človek volí, šoféruje, pracuje, vychováva deti (!), ak má cca 40 rokov absolútne nezmenený pohľad na svet?

samozrejme, narážam na mentálnu zrelosť, nie samotné I.Q.

najhoršie je, že najprimitívnejšie a najneľudskejšie útoky idú od ľudí, čo sa chvália prírodovedným a technickým vzdelaním…

anonym

Vy Máte navíc, protože arogance je projev strachu z nákazy?Nebo snad máte na mysli"sytý hladovému nevěří"?No jo takový je hold život,bohužel…

Se mnou zacházeli stejně, tak nevidím důvod proč bych se měla rozdat jako milosrdná samaritánka, když sama potřebuji?!

anonym

Posmívat se někomu, že je retard a neotravuje mě?Aproč bych to prosím vás dělala?

anonym

Pumík
aha, tak proto se ty chováš tak, jak se chováš, tak ty se bojíš nákazy, aha. Tak už chápu, proč do každého zarejváš, ale neboj se šmudlíku, jen co uvidím, že je na tebe někdo ošklivý, vynadám mu ještě víc, než to umíš ty, ju? Muck 🙂

anonym

Díky vílo, moc si toho vážím…